צרו קשר 03-5371722

הכל אודות מתקני תצוגה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות

 

בימים עברו היו מתקני תצוגה לחנויות פריטים סטנדרטיים ואחידים. ואולם, עם התפתחות ענפי הפרסום והעיצוב לצד עליית התחרות בין חנויות, הפכו מתקני תצוגה מתאימים ומעוצבים כמו מולטי קיוב או רול אפ למוצרי חובה. זאת מאחר שהמתקנים מהווים בימינו מוצר פרסומי ושיווקי לכל דבר, העוזר במיתוג החנות, במינופה ובהגדלת מחזור מכירותיה.


מטרות וחשיבות של מתקני תצוגה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות נועדו להצגת מוצרים עבור קהל יעד הנכנס או מתעניין בתוך החנות עצמה, בחלון הראווה או בפתח. כמו כן, הם מסייעים ליצירת ארגון וסדר בחלל העסק, ותורמים לקידום מוצרים ומכירתם. כפועל יוצא מכך, מתקני תצוגה אלו נדרשים למשוך את תשומת ליבו של הציבור כבר ממבט ראשון, ולייצר חוויה המניעה לפעולה. כלומר, בימינו יש צורך לרכוש מתקני תצוגה מתקדמים המותאמים למאפייני המוצר וקהל היעד, אשר ימשכו את עיני הלקוחות הפוטנציאליים ויספקו ייחוד ויתרון על פני מתחרים בתחום. מעבר לכך, מתקני תצוגה לחנויות חייבים להיות איכותיים, עמידים ויציבים.

מתקני תצוגה לחנויות ופסיכולוגית שווקים

חשוב לדעת כי הבחירה בסוג ועיצוב מתקני תצוגה לחנויות מורכבת משיקולי פסיכולוגיית שווקים. תהליך זה כולל סקר וחקר שוק, הכרת קהל היעד על צרכיו והעדפותיו, חקירת המוצר המוצג מבחינת מטרתו ומיתוגו, ורכישת היכרות עם המתחרים בשוק. על פי תוצאות הסקירה שמבוצעת לרוב על ידי אנשי פרסום ושיווק מקצועיים, מחליטים על אופי, סוג, מיקום וצורת מתקני התצוגה.

פרטים שיש לשים לב אליהם במתקן תצוגה לחנויות

רכישת מתקני תצוגה לחנויות נדרשת לשלב יחדיו תכונות פרקטיות ושיווקיות כאחת. כך לדוגמא, לצרכים פרקטיים יש לבחור במתקן תצוגה נגיש ללקוחות, בעל מרווח נוח בין המדפים עבור המוצרים הניצבים עליהם. מאידך, שיקול שיווקי הינו בחירה בסוג הצבעים או הגוונים של המתקן, והיותם מעבירים את המסר המתאים לקהל היעד ולמוצר המפורסם.

היכן כדאי לרכוש מתקני תצוגה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות ניתן לרכוש ממספר מקורות וספקים, אך המקור המומלץ, הייעודי והאיכותי ביותר הינו חברות המתמחות בשילוט מקצועי. חברות אלו מעסיקות צוות אנשי מקצוע של מתכנני פיתוח ומעצבים גרפיים, ובאמתחתן מערך לייצור אמצעי שילוט ומתקני תצוגה למטרות שונות. רכישת מתקני תצוגה לחנויות מחברות אלו תבטיח מתקנים מתקדמים מסוגים שונים, כמו מולטי קיוב או פופ אפ, המיוצרים על ידי החברה בתוצרת עצמית או מיובאים ממיטב היצרניות בעולם. מדובר במתקנים חזקים, יציבים ובטוחים בעלי חזות עיצובית ייחודית, בצירוף שילוט הדפסות ומדבקות המתאים לאופי החנות, לקהל היעד שלה ולמוצריה.

סוגי מתקני תצוגה

מתקני תצוגה לחנויות ולמטרות אחרות מהווים תחום מתקדם ומפותח, המציע מגוון גדול של סוגי מוצרים. על סוגי המתקנים הנפוצים נמנים בין היתר מתקני רול אפ, מולטי קיוב, פופ אפים, דלפקים, סטנדים עבור פרוספקטים, מתקנים עבור תליית והצמדות הדפסות, קירות תצוגה ופרומוטרים.

הדפסות על גבי מתקני תצוגה

מתקני תצוגה לחנויות הינם מוצר שיווקי ופרסומי לכל דבר, ולכן נדרשת לעיתים קרובות הוספת שילוט מתאים עליהם. השילוט שמוצע על ידי חברות המתמחות בתחום מכיל מגוון רחב של סוגי שלטים והדפסות, וכן מבחר חומרי גלם. לדוגמה, ניתן להדפיס שילוט למתקנים על גבי פנלים, לוחות קאפה, לוחות פ.וי. סי ולוחות גמישים. כמו כן, שילוט ועיצוב של מתקנים יכול להיעשות בעזרת מדבקות, למינציה וציפויים שונים ומגוונים. עבודות אלו מבוצעות בדרך כלל בעזרת מדפסות דיגיטאליות וציוד מתקדם נוסף, המעניק רמת רזולוציה גבוהה במיוחד ורמת חיתוך וגימור מושלמת.

דוגמאות לסוגי מתקני תצוגה לחנויות

בין סוגי מתקני התצוגה לחנויות ניתן למצוא:
• פופ אפ - מתקן תצוגה נייד בצורת אקורדיון. זהו מוצר יציב ועמיד המאפשר לשנות את מיקומו בחנות בהתאם לצרכים משתנים.
• מתקן תצוגה בלו - מתקן עשוי מברזל שאליו מתחבר משטח קאפה עם הדפסה משני צידיו, כאשר ניתן להחליף את הקאפה בהתאם לצורכי העסק.
• מולטי קיוב - מתקן תצוגה בעל מוטות טלסקופיים. זהו למעשה קיר מודפס במגוון אופנים, גדלים ושטחים שניצב מאחורי קיר החנות, ואפשר לחלקו לפינות שונות בהתאם לפעילות ולמוצרים.
• רול אפ - מתקן תצוגה יציב ואיכותי שניתן להדפיס עליו באיכות גבוהה.
• דלפק דילת - נועד לקדם מוצר או שירות מסוים בחנות, ומוצע במגוון סוגים וגימורים כמו מבני אלומיניום, עמדות טעימה או משטחים מעץ טבעי ויוקרתי.


מוצרים שיכולים לעניין אותך:

Digimura 1.1 LINEA

A classically refine
למידע נוסף >>

שילוט מחסנים

שילוט מחסנים ומרכז
למידע נוסף >>

שלטים לפי תקן התו הסגול

מהו שלט לפי תקן
למידע נוסף >>

Muramour DUNE


למידע נוסף >>

דלפק מואר

דלפק אלומיניום מואר
למידע נוסף >>

Easy Shape-´U´ wall

מתקן תצוגה חדשני מאל
למידע נוסף >>

מדבקות קיר למשרדים

במיוחד בתקופה הזו של
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה