צרו קשר 03-5371722

שילוט לעסקים - פתרונות טכנולוגיים מתקדמים

שילוט לעסקים שלט בתוך עסק, או מחוצה לו, מייצג את הפנים של החברה. הוא מאפשר הצגת החברה, הכוונה. הכרות ראשונית.

כדי ליצור את הרושם הראשוני חשוב לבחור בחברה שתספק עבורך חומרים מתקדמים להדפסה. בחברת ארט דיזיין מקפידים על עבודה איכותית, שימוש במגוון של צבעים, מדפסת ידידותית לסביבה, שימוש בחומרים כמו פרספקס ואלומיניום, שילוט הבנוי מאותיות בנויות- תהליך שנעשה על ידי חיתוך פרספקס, PVC ואלומיניום. כמו-כן, ארט דיזיין מתמחה בשלטים מוארים המתאימים לתערוכות , כנסים, מפגשי נטוורקינג וכד׳.

שלטים מוארים יכולים לייצור ייחודיות כחלק ממתקני תצוגה, להבליט את החברה, לקרב אליך קהל לקוחות מעוניינים ולחזק את הפן השיווקי.
את השלטים שארט דיזיין מייצרת מאוד נוח לתחזק ולהתקין, והם עומדים כמובן בכל התקנים הנדרשים.

בנוסף, אנחנו בארט דיזיין מבינים שכל חברה הינה ייחודית ולכן יוצרים שלטים בהתאם לדרישת לקוחות, בהתאמה לחברה. הן אם זה בבחינת העיצוב, התאמת הגודל, אספקת המוצר, הדפסה ממדפסת ידידותית לסביבה, מתקינים הטובים ביותר.

בבחירה של שילוט עבור עסקים, אנחנו מקפידים כל הזמן להיות מעודכנים בשטח, לחדש, להתחדש, לספק את ההדפסה בטכנולוגיה החדשנית ביותר, המקצועית ביותר, המשודרגת ביותר.

אנחנו מציעים שילוט חוץ ופנים, מבינים היטב את תנאי השטח, צוות המומחים שלנו מספק ייעוץ מקצועי, אנחנו יכולים לכוון ולהבין איזה סוג שילוט יתאים, ביחס לגודל הקיר, מבנה החדר. אם זה שילוט חוץ, נוכל למצוא את הנקודה הטובה ביותר, כזו שתציג את החברה , תבלוט מבעד לתנאי השטח. נוכל להתייחס לסוגי התאורה הקיימים באיזור, להתאים צבעים, סוג השילוט ההולם ביותר.

כל המתקנים שלנו, וביניהם גם כמובן מתקני התצוגה, הינם עמידים לאורך זמן, נוחים לתפעול, מאפשרים גמישות, איכותיים, נוחים לנשיאה, ידידותיים למשתמש.

החדשנות שלנו כחברה, באה לידי ביטוי למשל במתקני התצוגה שאנחנו מספקים ביניהם: דלפקים, מתקני תליה, סטנדים לתפיסה ותצוגה של באנרים , רול אפים, מתקני פופ אפ וכדומה.

אנו בארט דיזיין, מקפידים על קשר עם הלקוחות שלנו, חשוב לנו לספק את השירות הטוב ביותר, להיות קשובים עם הלקוח, לעמוד בלוחות הזמנים שהתחייבנו.

כחלק משיטת העבודה, על מנת שבאמת נוכל לספק פתרונות חדשניים וטכנולוגיים, אנו עוסקים בייבוא וייצוא מתקנים מהחברות המובילות בשוק העולמי.

מהם החומרים איתם אנחנו עובדים?

בהתקנת שלטים לעסקים, אנו משתמשים במדבקה מיוחדת, שהינה רב שימושית, זוהי מדבקה חזקה אשר באמצעותה השלט נתמך יציב ואיתן.
כמו כן, את השלט ניתן להדביק באמצעות הדרכה פשוטה ואין צורך בשימוש בכלים מיוחדים או תחזוקה אינטסיבית.
ניתן להדפיס שלטים על פרספקס, אלומיניום.
לתערוכות אנחנו ממליצים להשתמש בהדפסות של קאפות. בשילוט מסוג זה, מטרתו לכוון את קהל היעד, הלקוחות, אל הדוכן. הדפסה שתשמר לאורך זמן, אנו נמליץ להדפיס עם למינציה.
הדפסה על קאפה יכולה להיות בכל מקום שבו זקוקה החברה לשלטי הכוונה.

דוגמאות נוספות לשילוט הינן באמצעות טפטים על הקירות שיוצרים מראה ייחודי.

כחלק ממתן השירות עבור לקוחותינו, מקפידים בארט דיזיין לספק שירות מקצועי, אמין, מגוון רחב של שירותים ופתרונות מקצועיים, חדשנים, טכנולוגים, המאפשרים לנו את היכולת להדפיס עבורך שלטים ומתקני תצוגה בכלל המידות שתזדקק להן. ההדפסות כולן נעשות במדפסות ידידותיות לסביבה, הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, התקנת של שילוט לעסקים ע"י מומחים.
אנו משתמשים בדפוס דיגיטלי איכותי, עמיד,מותאם לכל תנאי השטח.

החשיבות לחברה בשימוש בשילוט לעסק


שלטים נמצאים בכל פינה: תערוכות,כנסים, חלונות ראווה, מדבקות לוגו לרכב, כניסה למשרד, שילוט הכוונה (כדי ליצור תשומת לב וכדי שהלקוח יזדהה את בית העסק).

השלט, יוצר את הרושם הראשוני ולכן חשוב כי הוא יהיה מקצועי, איכותי, עמיד.

ארט דיזיין מתמחה במתן כלל השירותים ולכן יכולה לכוון, לייעץ ולספק עבורך את הפתרונות הטובים ביותר לעסק. בשילוט, במתקני תצוגה ובכל הנדרש להבלטת מיתוג החברה וצורכי השיווק שלה.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

MODU-110

  3 sided open
למידע נוסף >>

משרדי אוטודסק בתל אביב

משרדי החברה הבינלאומ
למידע נוסף >>

MODU-123

3 sided open - Curve
למידע נוסף >>

שלטי פרספקט ואלומיניום

בארט דיזיין ניתן לבצ
למידע נוסף >>

דלפקי Fast-Up

מתאימים לתערוכות וכנ
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה