צרו קשר 03-5371722

קאפה ומתקני תצוגה

קאפה ומתקני תצוגה אתם מוזמנים לתערוכה, הנושא המרכזי לרוב ברור, אתם נכנסים למתחם, הוא גדול, רחב, הומה אדם, יש לכם שלוש שעות פנויות לנצל וגם אם אין לכם זמן מוגבל, אם נהיה כנים עם עצמנו, לרוב אנחנו מתעייפים או מאבדים ריכוז אחרי זמן מסוים.

דמיינו היטב את הסיטואציה, אתם מתחילים לסייר בתערוכה, מגוון רחב של חברות שמציגות, כולן דומות באופיין, מציעות שירותים דומים, מוכרות מוצר שנראה לכם זהה, כל חברה בטוחה שהיא הטובה ביותר, מציעה לכם להשקיע כמה דקות, להקשיב לה, אבל הזמן שלכם, כידוע, קצוב.
המקום הומה אדם, כולם לקוחות פוטנציאלים.
במקום כזה מאוד קל ללכת לאיבוד, להתבלבל מהשפע המוצע, לקפוץ מדוכן אחד לשני, דבר שיכול לגרום לעיתים לאבד מהמטרה, אתם חייבים מיקוד.

לעיתים, כצרכנים, אתם מגיעים עם מחשבה על משהו ספציפי שאתם זקוקים לו, לרכישה (למשל קנייה של תנור בתערוכת מוצרים לבית) או שיתופי פעולה, הכרות עם חברות (בכנסים מקצועיים יותר). לעיתים, אתם זקוקים ליד מכוונת, מחפשים להכיר חברות מעניינות, כאלו שטרם שמעתם עליהם.

אז מה עושים? שימו את עצמכם בנקודה הזו לרגע, חישבו- מה יגרום לכם לעצור, ללכת לעבר דוכן כלשהו מאשר באחר.
כולנו לפעמים קצת כמו ילד קטן בחנות צעצועים שרוצה הכל, אבל יכול לבחור במשחק אחד. במה הוא יבחר? במה שקורץ לו ומושך את עיניו.
ממש כך גם אנחנו.

שימוש במתקני תצוגה בתערוכה

בעולם העסקי, מתקני תצוגה- הם אלו אשר יגרמו ללקוח למשוך את תשומת ליבו, ייצרו את הרושם הראשוני, יגרמו לצרכן להגיע ספציפית לדוכן שלכם. ככל שהמתקן יהיה מרשים בצורתו, בתוכנו, בצבעים, בגודל, כך הסבירות שהלקוח ישים לב אליו יותר, משם עבודת השיווק- בידיים שלך.

שימוש בקאפה, כחלק ממערך ההצגה הינו דוגמא אחת שבה ניתן לראות כיצד משדרים מקצועיות, ייחודיות.
כדי ליצור רושם ראשוני חיובי, אנו ממליצים לדאוג כי הקאפה תהיה עמידה, איכותית, מכובדת. מתקן תצוגה שייראה מרושל ייצור רושם שלילי כלפי הלקוח וכך בעצם ייבחר לא לבקר בדוכן או לחילופין להימנע מרכישה. חשוב לזכור כי הלקוח יכול לזכור את החברה לשלילה, גם לאחר שיעזוב את התערוכה ולכן החוויה מהכנס ומהתערוכה, תלווה אותו בהמשך, מלבד זמן הכנס.

קאפות כחלק ממערך התצוגה

כפי שציינו, קאפות הן למעשה לוחות אשר נועדו לשימוש בתערוכות, אולמות תצוגה, כנסים וכדומה.
בחברתנו, ארט דיזיין, תוכל למצוא מגוון רחב של קאפות, בגדלים שונים, רוחבים שונים. אנו מתחייבים להדפסה איכותית ברזולוציה גבוהה.
אנו ממליצים להדפיס עם למיניציה (מט או מבריק) וזאת על מנת למנוע שריטות ולשמור על איכות מתקן התצוגה.

הקאפות הן למעשי סוג של שילוט, שמכוון את הלקוח לדוכן, הן עוזרות למיתוג, לרושם ראשוני, הן עוזרות ללקוח להכיר את החברה במספר שניות. אם המראה של הקאפה יהיה מספיק מעניין, צבעוני, מרשים, יעביר מסר חיובי הלקוח יקשר באופן אוטומטי, כי החברה מאופיינת ככזו.

מתקני התצוגה, מלבד הרושם הראשוני עוזרות לבדל את החברה, לייצר תשומת לב, לגרום לצרכן לזכור את החברה הספציפית על פני מתחריה.

ארט דיזיין - מומחית בהדפסת קאפות

כחלק מהמוטו של החברה, החזון, אנו מחויבים לתת שירות מקצועי, לעמוד בסטדנרטים גבוהים. ההדפסה ברזולוציה גבוהה, שימוש במדפסת ידידותית לסביבה, אנחנו פה, כדי לייעץ, להסביר, לכוון.

בארט דיזיין תוכל למצוא מגוון רחב של מתקני תצוגה, הן לקנייה והן להשכרה. תוכל להתאים בין סוג התערוכה, גודל התערוכה, המוצרים שאתה מעוניין להציג לבין מתקני התצוגה הרלוונטים. אנחנו יכולים להציע חבילות תצוגה, אפשר לשלב בין מספר אלמנטים. למשל: רול-אפ, מתקנים מוארים,דלפק.
אתה יכול לבחור בין החבילות המוצעות או לחילופין לשלב בין מתקני תצוגה שונים החשובים לך ולצרכי התערוכה.

תערוכות, כנסים, אלו הם מפגשים שיוצרים הזדמנויות עסקיות ולכן, בחר בסוג הקאפה שייצג אותך בכבוד, ייצור רושם ראשוני חיובי שיוביל להמשך פעילות מול הלקוח הפוטנציאלי.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

MODU-121

  4 sided open
למידע נוסף >>

ClearView מדבקת חלונות

ClearView מדבקת חלונ
למידע נוסף >>

שילוט ואותיות בנויות

 חיתוך פרספקס P
למידע נוסף >>

שטיחים לתערוכות

 
למידע נוסף >>

פופ אפים מחוברים

מערכות פופ-אפ המאפשר
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה