צרו קשר 03-5371722

הדפסה על פרספקס

הדפסה על פרספקס הפרספקס הינו חומר עמיד ולכן מאוד נוח לעבודה.
בשנים האחרונות חברות רבות וגם לקוחות פרטיים בוחרים בו כדי להדפיס תמונות, לוגו, מסרים, ציורים ועוד. הדפסה על
פרספקס הינה הדפסה איכותית שנשמרת לזמן ארוך ולכן מתאימה גם לחללים ציבוריים וגדולים.

כאשר בוחרים להדפיס על פרספקס עושים זאת בדרך כלל לצורכי עבודה ותצוגה כגון: מתקני תצוגה, תערוכות, שילוט פנים, שילוט חוץ וכדומה.

ארט דיזיין מתמחה בהדפסה על פרספקס ומאפשרת ללקוח, מרחב גדול של בחירה, שבא לידי ביטוי בצבעים השונים, עובי ההדפסה, סוג המוצר, גודל לוח הפרספקס ועוד.
תהליך העבודה מולנו פשוט וקל, אתם מוזמנים להיכנס לאתר, לבחור את המידות הרצויות, להעלות תמונה ולשלוח להדפסה. הצוות שלנו, נמצא כאן תמיד לשירותכם, ויכול לייעץ, לכוון ולהדריך.

ישנם גם לקוחות פרטים האוהבים להדפיס על פרספקס, ומשתמשים בשיטה זו לרוב כחלק מעיצוב הבית: תמונה משפחתית ייחודיות לסלון, ציור מודפס על פרספקס אותו ייתלו על הקיר במסדרון וכדומה.
הייחודיות בהדפסה מסוג זה היא בכך שחומר הפרספקס הינו חומר קל מאוד ומאפשר התניידות של התמונה ממקום למקום בקלות יתרה וכמובן תליה בממדים גדולים ללא סכנת קריסה.

מערכות פופ-אפ

עולם מערכות הפופ אפ, הינו עולם רחב ומגוון. אנחנו בארט דיזיין, מאפשרים לחברות למצוא אצלנו מתקני תצוגה הן למטרת קנייה והן להשכרה. אנחנו מייבאים ומייצרים מערכות תצוגה לכנסים ותערוכות.

את כל המתקנים שאנו מייצרים ניתן למצוא בצורות שונות: מתקן פנורמי, מתקן ישר, מתקן גלי ועוד. כמו-כן כדי לשדרג ניתן להוסיף להם תאורות לוגן שונות אשר יקנו אפקט ויזואלי מיוחד, וימשכו את תשומת הלב של מבקרי התערוכה והכנסים.

חשוב לציין כי כל המתקנים שאנו מייצרים הם קלים לשינוע, ניתן לצרפם לתיק נשיאה, מתקפלים בקלות ונוחים להתקנה.

אנחנו, בארט דיזיין מבינים את הצורך של הלקוח כיחיד וייחודי, ולכן תמצאו גם אפשרויות לבחור ולשלב בין מספר מערכות פופ-אפ ולחברם זו לזו כיחידת תצוגה שלמה, כזו שתהיה תפורה בדיוק למידותיכם לשם הצגה בתערוכה.

אחד הדגמים המובילים במערכות הפופ הינו מדגם הבד. זו מערכת שנפתחת למעין קיר תצוגה יפיפייה , מחוברת באמצעות סקוצ׳ים. החומר אינו מתקמט, ונשאר עמיד ובמראה חדש לאורך זמן.
בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו, מערכות פופ-אפ מוארות, כלומר, קיר תצוגה קיים אשר מוסיפים לו תאורה ייחודית ומקנים לקיר התצוגה מראה אלגנטי, מקצועי ומושך עין.

כל לקוח שמציג בתערוכה, חשוב לו כי יבלוט מבין לכלל החברות המציגות, על מנת לשווק את עצמו היטב.
מתקני הפופ אפ בארט דיזיין מותאמים במיוחד לכך ויעזרו לכם לייצג את החברה והמוצר באופן הטוב ביותר, למשוך קהל לקוחות לדוכן וליצור רושם ראשוני חיובי.


wall covering - הדבקת קירות

הטכניקה היא למעשה שימוש בחומר שנדבק לקיר, כלומר הדפסת מדבקות בחומר איכותי, בפורמט רחב.
את המדבקה ניתן לייעד לכל מקום: קירות משרד, חלונות ראווה, דלתות וכדומה.
החומרים שאנו בחברת ארט דיזיין משתמשים בהם הינם עמידים, באיכות גבוהה, לא פגיעים בתנאי מזג האויר השונים. ההדפסה נעשית על גבי מדבקת ויניל שקוף, לבן, או חלבי.
העיצוב נמסר אלינו על ידי הלקוח, ועבודת ההדבקה מבוצעת על ידי הצוות המקצועי של ארט דיזיין, המומחה כבר שנים בתחום ועושה זאת במיומנות ובדיוק רב.

ההדבקה נעשית בפורמט רחב, ניתן לשלב חיתוכים בויניל, מדבקות מסוג דמויי התזות חול, ניתן לבחור בשילוב של טפטים שונים (דמויי וינטאז' למשל או דמויי עץ). אפילו ניתן לצרף אפקט גרפי תלת מימד.

ארט דיזיין - פתרונות תצוגה ושילוט מתקדמים

ארט דיזיין מתמחה בכל סוגי ההדפסות השונות, מספקת מוצרי תצוגה לתערוכות. היא מאפשרת לך, כלקוח, לבטא מה אתה צריך ולקבל את כל הפתרונות במקום אחד, לשלב בין הרצונות השונים: הדפסת קירות, הדפסה על פרספקס ומתקני פופ אפ שונים.

אנחנו מתחייבים לעמוד בלוחות הזמנים, לספק לכם הדפסות קיר מקצועיות אשר יהיו עמידות בתנאי השטח השונים. כמו-כן חשוב לנו כחברה להיות ידידותיים לסביבה ולכן אנו משתמשים במדפסות דיגיטליות מיוחדות העושות שימוש בחומרים הטכנולוגים הטובים ביותר.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

ריצפות מעוצבות

רצפת בטון מוחלק בשיל
למידע נוסף >>

Easy Shape-Curved wall

מתקן תצוגה חדשני מאל
למידע נוסף >>

משרדי מלנוקס יקנעם


למידע נוסף >>

מרפאת שיניים, ד"ר דינבר


למידע נוסף >>

MODU-116

  3 sided open
למידע נוסף >>

דלפקי יוניק

דלפק יוקרתי ומפואר מ
למידע נוסף >>

מדבקות רצפה

מדבקות רצפה משמשות כ
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה