צרו קשר 03-5371722

מדבקות קיר למשרד

מדבקות קיר למשרד תהליך העבודה של הדבקת מדבקות קיר למשרד מתחיל בהכרה של השטח: אנחנו צריכים להבין את המיקום, את גודל הקיר, למצוא את הפינה הטובה ביותר שתתן את הדגש הרצוי, כדי שהיופי והייחודיות של המדבקה יבלוט היטב וישתלב עם שאר האלמנטים בקיר או בחדר.
המיקום יכול להיות על הקיר, במסדרון, בכניסה לחדר, בכל מקום שאתה, כלקוח תראה לנכון , כך נוכל להתאים את אופי המדבקה.

אנחנו בחברת ארט דיזיין מתמחים בהדבקה והדפסה בכל סוגי הפורמטים הקיימים: הדפסה רחבה, הדפסת טאפטים, הדפסה על מסגרות פרספקט ועוד, מגוון האפשרויות רחב.

אנחנו בארט דיזיין מתמחה בהדבקת חומרי מקצועיים של מדבקה, הדבקה הנעשית בטכנולוגיה הגבוה ביותר , המתקדמת ביותר. זוהי הדפסה טכנולוגית ירוקה, מלווה בצוות מתקינים מיומן.

בתחום מדבקות הרצפה שולט היום טרנד והוא מדבקות רצפה, המשולבות בתלת מימד. העיצוב הייחודי יוצר תחושה אחרת, כאשר דורכים על הרצפה, השימוש בהפקת מוצר שכזה יעילה מאוד בתערוכות, קידום מכירה משום שהיא יוצרת עניין אצל הלקוח, תופסת את העין ומבדלת אותך, כבעל עסק מול החברות השונות בתערוכה, עוזרת לך במיתוג העסק.

הדפסת המדבקות באיכות הגבוה, מאפשרת עמידות של המדבקות נגד מים, שמן, שמש, כל תנאי מזג האויר, והן מתאימות גם להדבקות בתוך חלל וגם בתנאי חוץ.

שילוט לעסק כדרך למיתוג

דרך נוספת למיתוג, היא בהתקנת שילוט לעסק. ישנם שלטים הממוקמים מחוץ לכניסה לעסק, שלטים המשולבים בתאורה ייחודית, שלטים ממוסגרים, אנחנו יכולים לייצר עבורך, שילוט לעסק לפי דרישתך, כלקוח.
ניתן להזמין שלטי פרספקט, במגוון של צבעים, בעובי שונה, חומרים שונים הכל בהתאם למיקום הנבחר של השילוט, ולמטרתו המיועדת: באם זה לתערוכה, בכניסה לחברה וכדומה.
השלטים מוכנים בהתאם למידות של הלקוח ומותקנים במומחיות ומקצועיות.

ארט דיזיין מספקת עבורך את הפתרון היעיל, המקצועי, איכותי,צוות מיומן שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

דלפק פלסטי פנורמי

דלפק פלסטי פנוראמי&n
למידע נוסף >>

מעמד לקטלוגים

מעמדים לקטלוג שולחני
למידע נוסף >>

קאפה הולדר

 
למידע נוסף >>

קירות PRESS

 לינק לתוכנת תכ
למידע נוסף >>

MODU-117

  4 sided open
למידע נוסף >>

משרדי מלנוקס יקנעם


למידע נוסף >>

MODU-124

  3 sided open
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה