צרו קשר 03-5371722

החשיבות של שלטים לעסקים

שלטים לעסקים שילוט לעסק נועד לאפשר מספר דברים: ראשית, הוא מעין שלט הכוונה, תזכורת עבור הלקוח ש״אנחנו פה, הגעת ליעד הנכון״.
שנית, מטרתו של כל שלט לבלוט כדי למשוך תשומת לב.
(אגב, הוא לא חייב להיות גדול יותר, מואר יותר, הוא יכול לבלוט בכך שהוא ייחודי, יפיפה, שונה). בנוסף, שלט לעסק מייצג את הפנים של החברה, תפקידו ליצור רושם ראשוני ולוודא שבזכות המראה שלו ושידור האיכות שקורן ממנו, הלקוח יזכור את החברה ותיצרב אצלו חוויה ויזואלית חיובית.

שלט לעסק ילווה את החברה בכל מקום: בכניסה לעסק, בתערוכות,כנסים
פעמים רבות הוא ימוקם בתוך המשרד יהיה חלק מתהליך השיווק.

אילו סוגי שלטים לעסק קיימים?

הנה כמה דוגמאות שניתן למצוא אצלנו בארט דיזיין:

1. שלטי פרספקס ואלומיניום- השלטים מגיעים במגוון של צבעים, ועוביים שונים, שלטים איכותיים, אלגנטיים. יכולים להתאים גם לתערוכות כחלק ממערכת הפופ-אפ הקיימת. ניתן להתאים אותם לצרכי הלקוח.

2. שלטים מוארים- שלטים מוארים לעסק מתאמים כמעין דקורציה למשרד, הם משדרים פן אחר וייחודי. הם יכולים להיות בתוך המשרד, פנים ומחוצה לו.בנוסף, ניתן להשתמש בהם לתערוכות, כנסים ועוד.

3. שילוט ואותיות בנויות- שלט לעסוק יכול להיות גם מרצף של אותיות בנויות, הצמודות זו לזו. החומר עשוי מפרספקס, PVC ואלומיניום.


אלו הן דוגמאות בסיסיות, אבל היד רחבה, ניתן ליצור עבורך כל שלט לעסק שתרצה. נוכל לכוון ולייעץ, להתאים למידות, לקיר, לתנאים, לשלב עם שאר האלמנטים במשרד.
הניסיון הרחב שלנו, הבנה של תנאי השטח, התאמה בין כלל המרכיבים, נוכל ליצור עבורך שלט לעסק שייצג את החברה בצורה הטובה ביותר.


מה חשוב בבחירת שלט לעסק?

הקפדה על חומרים איכותיים היא אלמנט חשוב מאוד, חשוב שהחומר יהיה עמיד, פעמים רבות השלט ממוקם מחוץ למשרד והוא חייב להיות עמיד לתנאי מזג האוויר השונים. פעמים רבות שלטים מסוימים מלווים את הלקוח גם בכנסים,תערוכות, מפגשי נטוורקינג, הם הופכים להיות כחלק ממערך התצוגה שמטרתם למשוך את הלקוח, לייצג את החברה, להבליט אותה ממתחריה, וכך יחד עם מערכת פופ אפ משודרגת, בעל העסק יוכל למנף את העסק, להדגיש את הפן השיווקי. לכן , חשוב להתאים גם את המידות , להבין מהי מטרתו של השלט, לאן הוא מיועד כך נוכל לספק עבורך את השלט הטוב ביותר, לענות על צרכיך במלואם.

בנוסף, בבחירת שלט לעסק- חשוב להשתמש במדפסות איכותיות, רצוי ידידותיות לסביבה, אם ההדפסה תצא מרושלת, צבעים לא חדים, אם המבנה, הבסיס של השלט יהיה עשוי מחומר לא איכותי, מתכלה. כך בעצם השלט יראה לא מקצועי, יציג רושם רע על החברה ועל העסק. רושם ראשוני קשה לתקן ולכן, בדקו היטב את הפרטים הקטנים ואל תתפשרו.

ארט דיזיין-מומחית בפתרונות לעסקים


בארט דיזיין,כחברה מוביל בשוק ההדפסה, מקפידים על מערכות פופ אפ מתקדמות, שילוו אתכם בתערוכות, לצד הקפדה על נוחות , הדפסה במדפסות ידידותיות לסביבה, שימוש בחומרים כמו PVC , פרספקס, אלומיניום ועוד. אנחנו לא מתפשרים על איכות ובעיקר לא על השירות . אנחנו מאמינים במתן שירותי מקצועי ואדיב, מבינים היטב כי כל לקוח הוא שונה ולכל אחד יש את הצורך שלו ,ההתאמה הזו שייחודית רק לו, החיפוש אחר פתרון מושלם שיענה על צרכיו, עבודה עם מעצבים מקצועיים, ועובדים שמטרתם היא ליצור ולהתקין עבורך את השלט כך שייצג בצורה ההולמת והטובה ביותר.

שלט לעסק הוא הפנים הראשונות של החברה ולכן נדרש כי יבנה בצורה הזו שתשקף את החברה, החל משלב העיצוב: צבעים,לוגו, מסרים, גודל הפונט ועד לשלב בחירת סוג השלט, התאמת הגודל, הסגנון ועוד.

אנחנו פה,בשבילך לספק עבורך מערכות פופ אפ מתקדמות, ומתקני תצוגה שונים. יחד עם שלטים לעסק, הדפסות, שילוט לאולמות תצוגה,שלטי הכוונה,שלטי פח,לוחות, הדפסת פוסטרים ועוד מגוון רחב של פתרונות. כל זה לצד שירות אמין, מקצועי וכמובן, עמידה בלוחות זמנים.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

משרדי נתגז הרצליה


למידע נוסף >>

דלפקי Fast-Up

מתאימים לתערוכות וכנ
למידע נוסף >>

שילוט ואותיות בנויות

 חיתוך פרספקס P
למידע נוסף >>

משרדי סיסקו


למידע נוסף >>

חדש! דגם מגנטי BLUE

סטנד יציב מאד מברזל
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה