צרו קשר 03-5371722

פרסום לעסק על גבי שמשונית

שמשונית ההתפתחות הטכנולוגית של העשור האחרון השפיעה ישירות על ענף הדפוס, ושכללה את ביצועיו ואיכותו. למעשה, כיום ניתן להדפיס באופן עמיד ואיכותי על גבי מגוון סוגי חומרים המיועדים למטרות שונות, כמו מדבקות רצפה צבעוניות, והדפסות על גבי פלסטיק, זכוכית, עץ וברזל. בתוך כך, אחד החומרים הנפוצים ביותר להדפסה הוא השמשונית, המשמשת לשילוט חוץ ופנים בגדלים שונים, החל בבאנרים קטנים ועד לשלטי חוצות ענקיים.

שימושי הדפסה על גבי שמשונית

לצד חומרי ומוצרי פרסום כמו מדבקות לרצפה, סטנדים לחנויות ושילוט רכבים, הדפסה על גבי שמשונית הפכה לשיטה נפוצה ומקובלת לפרסום עסקים ומותגים. ההדפסות על גבי חומר זה משמשות בתי עסק וחברות למטרות מגוונות, בין בפרסום שוטף או עבור הפקתם של כנסים, תערוכות, שלטי חוצות והפקת אירועים, וגם באתרי בנייה.

תכונות של הדפסה על גבי שמשונית

שמשונית, או בשמו הלועזי ויניל, מאפשרת הדפסה מהירה, פשוטה וקלה באיכות גבוהה, ובהתאם לתוצאות המבוקשות. הדפסה זו מבוצעת על גבי בדי שמשונית חזקים, עמידים, גמישים וגדולים, אותם ניתן לתלות ברחבי העסק ובמקומות ציבוריים שונים. חשוב לדעת כי ההדפסות על גבי חומר זה עשויות להחזיק מעמד גם שנים ארוכות ובתנאי מזג אוויר קשים, אם כי לרוב הן מיועדות לשילוט זמני. כך לדוגמא, ניתן לתלות שלטים ובאנרים מודפסים על שמשונית בצמתים, לצד כבישים, במגרשי ספורט ובמרכזים מסחריים. יש לציין כי השמשונית עצמה היא סוג של יריעת בזנט סינתטית, עשויה מפי. וי. סי שניתן לקיפול וגלגול, כך שקל לניידה, לארוז אותה או לאחסנה. יריעות אלו מגיעות באורך בלתי מוגבל וברוחב של עד 5 מטרים, ומעבר לכך יש להלחים את היריעות אחת לשנייה. את ההדפסות ניתן לבצע בכל קשת הצבעים, והתוצאות המתקבלות הינן איכותיות, מדויקות ומרהיבות.

למה כדאי להדפיס על גבי שמשונית

תמיד ניתן להמשיך ולפרסם במדיות השונות וגם בבית העסק עצמו על הקירות, עם מדבקות רצפה, ועל מסכים ומדפים. בנוסף על אלו, פרסום על גבי שמשונית הפך להיות משמעותי ביותר בכל מסע פרסום ומיתוג של עסקים, פרויקטים, שירותים או מוצרים. זאת בזכות שורה ארוכה של יתרונות:
• הדפסה באיכות גבוהה - בימינו מרבית ההדפסות על גבי שמשונית נעזרות בטכנולוגיה של הדפסה דיגיטאלית, המאפשרת להדפיס גם בקנה מידה גדול וברזולוציה גבוהה. כמו כן, ניתן להגדיל כל מודעה ופרסומת, ולהדפיסה בכל קנה מידה בהתאם לבקשת וצרכי הלקוח.
• פרסום בקנה מידה גדול - השמשונית מאפשרת ליצור שלטי חוצות ענקיים, בעלות זולה בהרבה בהשוואה לחומרי גלם אחרים, וזאת מבלי לפגוע באיכות הפרסום.
• עמידות גבוהה - שמשונית הינו חומר חזק, אטום למים ועמיד בפני פגעי מזג אוויר קיצוניים כמו גשם, רוחות ושמש.
• נוחות השימוש - יריעות אלו גמישות, ניתנות לגלגול או קיפול, ולכן קל לנייד אותן ולשנות את מיקומן. כמו כן, ניתן לבחור את משקל השמשונית בהתאם לשימוש בה, החל ביריעות קלות משקל לבאנרים קטנים ועד ליריעות כבדות יחסית עבור שלטי חוצות.
• תלייה במגוון מקומות – כמו גדרות, עמודים, קירות, מעקות, על גבי מתלים ומתקרות של חללים.
• שילוב של הצללה והדפסה – שמשונית יכולה לשמש גם כפתרון קירוי והצללה לבתי עסק שונים, כמו מסעדות, חנויות ובתי קפה. כך שבמוצר אחד ניתן לשלב גם פתרון הצללה וגם שילוט ופרסומת.
• הדפסה דו צדדית – ניתן להדפיס על שמשונית משני צידיה, למשל במקרה של באנר התלוי באוויר וחשוף לציבור משני צידיו.


תכנון נכון של הדפסות על גבי שמשונית

מחיר ההדפסה על גבי שמשונית נגזר מגודל ההדפסה, כמות ההדפסות, צורות חיתוך מיוחדות, היותה של ההדפסה חד או דו צדדית, וכן מסוג הצבעים הנדרשים עבור ההפקה. לכן, על מנת לייעל את הפרסום של עסקכם על גבי שמשונית חשוב לתכנן מראש את היקף העבודה, גדליה ותכניה. התכנון המוקדם יחסוך לכם בעלויות מסע הפרסום ואף יהפוך אותו ליותר מדויק ויעיל. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי קיימת חשיבות מרובה למשך התקופה שעבורה נועדה ההדפסה, מאחר שהיא הקובעת את אופן הקונפיגורציה של הצבעים. לבסוף, חשוב מאוד ליידע את החברה המדפיסה באם מדובר בשילוט חוץ או פנים.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

משרדי מלנוקס יקנעם


למידע נוסף >>

קירות טראס-קל

קירות טראסקל  &
למידע נוסף >>

מדבקות קיר למשרדים

במיוחד בתקופה הזו של
למידע נוסף >>

אוהלי גזיבו


למידע נוסף >>

Muramour SABLE


למידע נוסף >>

חבילת 6X3 Straight-Curved


למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה