צרו קשר 03-5371722

Wall covering

Wall covering שם המשחק בשיווק הוא משיכת תשומת לב והעברת מסרים המעוררים עניין אצל לקוחות פוטנציאליים.
אינספור דרכים משמשות להשיג מטרות אלה, כשלמעשה המגבלה היחידה היא עד כמה יצירתיים מצליחים האמונים על השיווק להיות.
Wall covering היא דרך מצוינת לנצל שטחים נרחבים וזמינים לצורכי שיווק, והיא אף מאפשרת מקסימום יצירתיות וחדשנות בחשיבה השיווקית.

הכתובת היא על הקיר
לא לחינם נעשה שימוש במטבע הלשון "הכתובת הייתה על הקיר", מה שמופיע על קירות נמצא גלוי לעיין כל, ברור וממש מול פנינו – הכוונה מאחורי הביטוי היא כמובן שלא ניתן לפספס מידע שמוצג באופן כזה.

קירות החברה והמשרדים הם שטחים גדולים, בעלי פוטנציאל לשמש פלטפורמות להצגת מסרים שיווקיים או תדמיתיים.
אחת הדרכים לנצל קירות למטרה זו היא באמצעות חיפוי קירות בסוגים שונים של הדפסים, שיטה הקרויה בעגה המקצועית wall covering, דהיינו כיסוי הקיר בהדפס שיווקי מעוצב.

קיימים סוגים רבים של חומרים עליהם ניתן להדפיס כרזות, סיסמאות, תמונות, ובאופן כללי כל מידע שיווקי ו/או אינפורמטיבי שאנו מעוניינים להציג בגדול ובמיקום שכל מי שעובר בקרבתו כמעט שאינו יכול לחמוק מלהיחשף אליו.

Wall covering אינו חייב להיות מוצמד אל הקיר עצמו, ישנם אביזרים ומתקני תצוגה להם תמיכה עצמאית וניתן להציבם בסמוך לקיר כך שיהוו מעיין כיסוי זמני שלו.
מולטי קיוב למשל הוא ממש קיר נייד, יריעה של בד מודפס הפרושה על מסגרת קלה מאלומיניום המאפשרת שימוש כמחיצה או ככרזה זמנית גדולה המוצבת לפני קיר בנוי. מולטי קיוב משמש בעיקר בתצוגות וכנסים.

מגוון הדפסי wall covering

כאמור wall covering הוא מונח מקצועי כללי המתאר חיפוי, קבוע או זמני, של קיר בהדפס המעביר מסר ומידע.
כיום קיים היצע של שלל חומרים על גביהם ניתן להדפיס ושאותם ניתן לפרוס, במגוון דרכים, על גבי הקיר עצמו או בצמוד לו.

חברות המתמחות בייצור מתקני תצוגה, דפוס דיגיטאלי, עזרי פרסום, שילוט פנים וחוץ מציעות מוצרים כגון מולטי קיוב, שלטים עשויי קאפה (חומר קשיח המשמש לכרזות ניידות), פופ-אפ (שלטים שניתן לגלגל, המוצבים על מעמד עצמאי ממנו הם נמתחים מעלה) ועוד.

תחום זה של הצגה, במגוון דרכים, של הדפסים הנעשים על גבי חומרים שונים דורש יכולות עיצוב וביצוע נרחבות. רק כדי ליצור מולטי קיוב למשל דרושה היכולת להדפיס על יריעה בגודל המרשים המבוקש (בדך כלל כ 2 X 3 מטרים) ואספקת מסגרת מתפרקת קלה (מאלומיניום) שניתן להרכיבה בקלות ובמהירות ושתהיה יציבה דייה כדי לשמש לא רק כ wall covering אלה במידת הצורך גם כמחיצה ממש בין שטחי תצוגה בכנסים ואירועים עסקיים.

חיפוי קירות קבוע
wall covering נידרש לא רק באופן זמני, בתצוגות כנסים או במשרדי החברה עצמה למשך תקופה מסוימת, אלה לעיתים גם באופן קבוע יותר. לצורך כך מוצעים מוצרים שונים אותם ניתן להצמיד אל הקיר כחיפוי קבוע, כך למשל ניתן להדפיס על לוחות פרספקס, להזמין שלטים ממגוון חומרים (זכוכית, פלסטיק, עץ, מתכות שונות) המיועדים להתקנה על גבי קירות ועוד.
דרך נוספת להצמדת הדפסים למשטחים בגדלים שונים, קירות ביניהם, היא באמצעות מדבקות.

בחירת האופן בו יוצג ההדפס כך שיכסה את הקיר נגזרת גם ממשך הזמן שבו מעוניינים להציג את הכרזה, התמונה וכו'. בתצוגות, כנסים ואירועים עסקיים למיניהם נעשה שימוש רב באמצעים ניידים זמניים כגון קאפות, פופאפים, מולטי קיוב וכד'. כאשר מדובר בהדפסים שיוצגו באותו מקום לאורך זמן ניתן לבחור בדרכי תצוגה ארוכי טווח כגון מדבקות ו wall covering על גבי חומרים קשיחים שניתן לקבע אל הקיר לתקופה ארוכה ואף לתמיד.

ביתני תצוגה מודולאריים
ברבים מתצורות הwall covering שתוארו נעשה שימוש במסגרת הקמת ביתני תצוגה בתערוכות וכנסים. מכיוון שבאירועים עסקיים שכאלה פרושים בדרך כלל ביתנים רבים מוקדשת תשומת לב רבה לניסיון לבדל את הביתן שלנו מן האחרים, זאת למרות שהנטייה היא למודולאריות במבנה הביתנים עצמם.
ייחודו של ביתן התצוגה יכול לנבוע מן התוכן המוצג בו, דהיינו הדפסים מעניינים המותירים רושם, ומאביזרים כגון מולטי קיוב המוצבים סביב או כרקע בתוך הביתן עצמו.

ביתני תצוגה מודולאריים עשויים להגיע בגדלים של מ 4 ועד אפילו 20 מטרים רבועים ומעלה. יהיה גודלו של הביתן אשר יהיה, חשוב מאוד לנצל היטב את הפוטנציאל הגלום בו ושימוש באביזרי תצוגה כגון מיניwall covering , מולטי קיוב, פופאפים ועוד היא דרך מצוינת לעשות זאת.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

Vista GreenSquare

מערכת שילוט פנים ישר
למידע נוסף >>

דלפק אלומיניום פנורמי

בסיס עשוי אלומיניום
למידע נוסף >>

פופ אפים מוארים

קיר תצוגה עם פאנלים
למידע נוסף >>

חבילת 5x5 NEW Island


למידע נוסף >>

דגל טיפה

 
למידע נוסף >>

Muramour DUNE


למידע נוסף >>

מתקני פופ אפ 3X3

קיר תצוגה אידיאלי לת
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה