צרו קשר 03-5371722

הדפסה על זכוכית לקידום ופרסום העסק

הדפסה על זכוכית בעשור השני של שנות האלפיים, בד בבד עם התפתחות הטכנולוגיה וענפי הפרסום והדפוס, השוק המקומי מציע מגוון אמצעי עיצוב ופרסום לעסקים. אמצעים אלו כוללים בין היתר מדבקות רצפה, שילוט רכבים, שלטי חוצות, באנרים, מתקני תצוגה, פרסום באינטרנט וגם הדפסה על זכוכית. הדפסות על זכוכית מהוות תחום חדש יחסית המאפשר לבצע הדפסה צבעונית באיכות גבוהה ומרשימה ביותר, עבור מטרות שונות של העסק. יחד עם זאת, חשוב להבין כי הדפסה על זכוכית הינה עבודה קבועה, ולכן למי שמעוניין בפתרונות הדפסה זמניים כדאי לבחון אופציות אחרות.

הדפסות איכותיות ומרשימות

הדפסה על זכוכית מספקת כאמור תמונה מרשימה מאוד ובעלת איכות גבוהה. אין פלא איפה שהדפסות אלו חדרו לשוק הביתי והעסקי כאחד, ומשמשות עבור מגוון מטרות החל מתמונה יפה בבית או במשרד, דרך חלון הצללה דקורטיבי ועד לחוצץ אטום ומרשים. כמו כן, לצד אמצעי פרסום נוספים כמו מדבקות רצפה, בתי עסק נעזרים בהדפסות על זכוכית לקידום ופרסום שירותיהם ומוצריהם. כיום ניתן לראות הדפסות על זכוכית כשלט לשם העסק של בעלי מקצועות חופשיים, כמו עורכי דין או רואי חשבון, וכן כאמצעי לפרסום פרטים, לוגו, שירותים ומוצרים על ויטרינות, חלונות, דלפקים, שולחנות מזכוכית, מדפי זכוכית וחוצצים. יש לציין כי הדפסות אלו מבוצעות על גב הזכוכית, וכך מאפשרות לנקותה מבלי לפגום בהדפסה עצמה.

טכנולוגיה מתקדמת להדפסה על זכוכית

בזכות התקדמות הטכנולוגיה וחדירתה לענף הדפוס, ניתן בימינו ליצור הדפסות איכותיות על גבי סוגים שונים של מצעים, כמו עץ, שמשונית, פלסטיק וזכוכית. הדפסה על זכוכית מבוצעת בעזרת מכונות דפוס דיגיטליות מיוחדות וחדישות, המספקות הדפסה באיכות גבוהה למטרות ביתיות ועסקיות כאחד, כאשר את תכני ההדפסה מעבירים על גבי קובץ מחשב דיגיטלי באיכות גבוהה ביותר. כמו כן, מכשור זה יכול הדפיס על זכוכיות בעוביים וגדלים שונים, כולל הדפסת צבע לבן, הדפסת צבעים עם הגנת UV, וציפוי בשכבת לכה מגינה מבריקה או מט. המדפסות מבוססות על דיו מיוחד המתייבש באופן מיידי לאחר ההדפסה, וזאת בעזרת ראש מדפסת הפועל באופן דומה לראש הזרקת דיו רגיל, ונעזר בנורות UV המכוונות אל משטח ההדפסה ומייבשות אותו.

חסרונות הדפסה ישירה על גבי זכוכית

הדפסה על זכוכית באופן ישיר הינה אמצעי טוב עבור הדפסות קבועות לצמיתות, כמו שלט הנושא שם של עסק. ואולם, עבור הדפסות זמניות המיועדות לפרסום קמפיין או מוצרים מסוימים ומשתנים שיטה זו אינה יעילה. זאת מכיוון שהורדת הדפסה מזכוכית הינה פעולה קשה העלולה גם לשרוט ולפגוע בזכוכית עצמה. מאידך, קיימים בשוק פתרונות נוספים ואיכותיים עבור הדפסה על זכוכית, בדמות מדבקות מודפסות לזכוכית.

מדבקות גרפיות לזכוכית

למי שמעוניין לבצע הדפסה על זכוכית הניתנת להורדה והחלפה, עדיף לבחור במדבקות גרפיות ייעודיות לזכוכית. כמו בתחום מדבקות רצפה, מדובר במדבקות איכותיות, חזקות ועמידות שעל גביהן מודפסת הגרפיקה, התמונה או הדימוי המבוקש. המדבקות עצמן הינן שקופות ועשויות מחומר ויניל עבה וחזק, ואת המדבקה המודפסת מצמידים אל משטח הזכוכית בשיטה יבשה או רטובה. לאחר ההדבקה נהוג להוסיף שכבת מדבקה נוספת המגנה עליה ומעניקה לה עומק וגוונים נוספים.

יתרונות של מדבקות זכוכית

מדבקות זכוכית מהוות פתרון פרסום ודקורציה כדאי בזכות מגוון רחב של יתרונות:
• ציפוי זמני לזכוכית הניתן להסרה בכל עת מאפשר לעדכן את שילוט העסק בהתאם לצרכיו השונים.
• איכות הדפסת המדבקות גבוהה במיוחד, מדויקת ואיכותית. לכן, הן משדרגות את חזותו ותדמיתו של כל בית עסק הנעזר בהן.
• המדבקות מתאימות לקשת רחבה של יישומים עשויים מזכוכית, ביניהם מראות, דלתות, חלונות, מדפים, דלפקים, ויטרינות, חלונות ראווה ומחיצות.
• עלויות זולות להפקת המדבקות ויישומן.
• מגוון סוגים וטקסטורות של מדבקות, כמו מדבקות הצללה, מדבקות אטומות ומדבקות בסגנון התזת חול יוקרתית.
• המדבקות מוצעות גם עם הגנה מפני קרני השמש, ולכן הן טובות לשימוש חיצוני ופנימי כאחד.

אפשרויות מרהיבות ואיכותיות של הדפסת מדבקות לזכוכית

הדפסה על זכוכית באמצעות מדבקות דקורטיביות מוצעת על ידי חברות מקצועיות העוסקות במיתוג עסקים. מדבקות אלו מוצעות למגוון מטרות וסגנונות. כך לדוגמא, קיימות מדבקות שיוצרת אפקט מושלם של התזת חול יוקרתית לעסק, מה שמאפשר להעניק חזות יוקרתית לוויטרינה או לדלת של בית העסק בעלות נמוכה. למעשה, מדבקות אלו המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה פותחות מגוון אפשרויות לפרסום, שיווק וקידום של העסק.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

קיר מולטי קיוב

מערכת מולטי קיוב טלס
למידע נוסף >>

חדר אוכל VERINT

פרויקט מיתוג חדר האו
למידע נוסף >>

MODU-119

  2 sided open
למידע נוסף >>

שילוט מיוחד

שילוט ייעודי מודפס ל
למידע נוסף >>

מתקני פופ אפ 3X4

 קיר תצוגה אידי
למידע נוסף >>

שלטים לפי תקן התו הסגול

מהו שלט לפי תקן
למידע נוסף >>

Banner Show

 
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה