צרו קשר 03-5371722

אודות הדפסה על עץ לשילוט ועיצוב

אודות הדפסה על עץ לשילוט ועיצוב השימוש הגובר באמצעי פרסום ומיתוג לעסקים העלה את הצורך בחומרי הדפסה איכותיים ויוקרתיים יותר, בין אם לצורך עיצוב ומיתוג מתקני תצוגה, מידוף, בניית ביתנים לתערוכות או שילוט לעסקים.
אחת האפשרויות האיכותיות ביותר בתחום היא ללא ספק הדפסה על העץ, שכיום מתאפשרת בזכות התקדמות עולם הדפוס והטכנולוגיות. שיטה זו מעניקה הדפסות מרשימות ומרהיבות ביופיין.

היתרונות של הדפסה בעץ

הדפסה על עץ מהווה פתרון פרסום פרקטי ואסתטי, המאפשר להעביר מידע חיוני על העסק ומוצריו, וגם משמש כאמצעי מיתוג ופרסום של לוגו החברה ומוצריה.
מדובר בפתרון פרסום דקורטיבי, יוקרתי ואיכותי, המושך תשומת לב ויוצר עניין בקרב קהל היעד, ומשדר ייחודיות, יצירתיות ומקצועיות המשפיעות על דעת הצרכן במיתוג העסק, שירותיו ומוצריו.

מה ניתן להדפיס על עץ

הדפסה על עץ מתאימה למוצרים שונים ומגוונים, ביניהם שלטים, מתקני תצוגה, דלתות מעץ, שולחנות, דלפקים, ארונות, מדפים, מחיצות מעץ וביתני תצוגה, וכמו כן עבור מסגרות מעץ, באנרים והדפסת תמונות מעץ. על כן, הדפסות אלו מתאימות למגוון סוגי עסקים, וביניהם בתי קפה, חנויות, רשתות שיווק, מעצבי פנים ומעצבי מותגים.

טכנולוגיות להדפסה על עץ

הדפסה על עץ מבוצעת בימינו בעזרת מכונות הדפסה ייעודיות, המסוגלות להדפיס לוח עץ שלם בבת אחת וכיחידה שלמה. מדובר בשיטת הדפסה מתקדמת וחדשנית, המורכבת ממדפסות שטוחות שמיועדות להדפסת משטחים קשיחים בעלי פורמט רחב. המדפסות פועלת באופן דומה למדפסת הזרקת דיו , כאשר ראש ההדפסה נע על גבי משטח העץ באופן רציף. בסיום ההדפסה נהוג להתיז על המשטח חומר ייחודי שמעניק שכבת הגנה להדפסה מפני פגעים, דהייה ושחיקה.

סוג לוח העץ העדיף להדפסות

בעת בחירת סוג עץ עבור הדפסת שילוט לעסקים או לכל מטרה פרסומית אחרת, יש להעדיף לוח שטוח וישר לחלוטין מכיוון שכל עקמומית, בליטה או שקע ישפיעו על איכות ההדפסה. כמו כן, עבור הדפסה על עץ עדיף לבחור בעץ בעל גוון בהיר ולבן שאין בו הרבה עיניים, כמו עץ ליבנה או צפצפה. זאת על מנת למנוע השתקפות של גוון העץ בהדפסה, ולאפשר קבלת הדפסה איכותית ומדויקת. בנוסף לכך, ניתן להדפיס על פורניר גמיש או רגיל, או על עץ סינטטי מסוג MDF.

מאפיינים של לוח פורניר להדפסה

פורניר הינו סוג של ציפוי העשוי משכבה דקה של עץ איכותי, המודבקת על גבי לוחות עץ פשוטים. הציפוי מעניק למשטח העץ מראה יוקרתי, וכך חוסך בעלויות רכישת פלטת עץ טבעי. כמו כן, לוחות הפורניר ניתנים לליטוש והחלקה, ולכן אפשר להדפיס עליהם מגוון רחב של סוגי הדפסות איכותיות.

מאפיינים של לוח MDF להדפסה

MDF הינו לוח עץ סינטטי זול בהרבה מעץ טבעי, אך חזק ועמיד, ובעל גימור נאה. מדובר בלוחות המגיעים בעוביים שונים שמתחילים ב- 2 מ"מ ומגיעים עד ל- 30 מ"מ בערך. מאחר שלוח זה בעל שטח פנים דחוס וחלק, הוא מהווה משטח מעולה להדפסה איכותית, מדויקת וחלקה.

מגוון סגנונות עיצוב עבור הדפסה על עץ

הדפסה על עץ לבתי עסק חשוב לבצע עם אנשי מקצוע המתמחים בהדפסות על חומרים ייחודים בכלל, ועל עץ בפרט, על מנת לקבל הדפסות באיכויות וטקסטורות שונות ומגוונות. כך לדוגמא, בעזרת הדפסות על עץ ניתן לקבל מראה חלק ואחיד בעל רזולוציה גבוהה, או הדפסה בעלת מראה וינטאג', מראה טבעי, או חזות של תבליט.

הדפסות ישירות על גבי עץ

כאמור, ההתפתחות הטכנולוגית בענף הדפוס מאפשרת כיום לבצע הדפסה על עץ בכל דימוי, ועבור מגוון גדול של מטרות. הדפסות אלו מבוצעות ישירות על גבי העץ או באמצעות שכבת איטום, כאשר לכל שיטה יתרונות משלה:
• הדפסה ישירות על העץ - מספקת שילוט עסקים בעל מראה אותנטי וייחודי, ומעניקה להדפסה את המרקם הטבעי של העץ.
• הדפסה על עץ עם שכבת איטום – יוצרת שכבת הפרדה חלוקה ואטומה שסופגת טוב יותר את צבעי ההדפסה, ומעניקה תוצאה אחידה, חדה ואיכותית.

דמוי הדפסה על עץ

רוצים למתג מבנה, כניסה לאולם או כל אלמנט אחר עשוי עץ אף מבלי לפגוע בעץ עצמו?

פתרון מוצלח במיוחד הוא הדפסה על חומר פולימרי שקוף שניתן להדבקה ולהסרה מבלי לפגוע בעץ.
הדרישות הן כמובן שהמשטח יהיה חלק ונקי, וכל השאר כבר נתון לאפשרויות הבלתי מוגבלות של הדפסת ויניל לסוגיו.
כך תוכלו להציג מוצר או משטח מעוצבים ולהשיב אותם למצבם הטבעי בכל עת. זהו פתרון ששומר על חומר הגלם לשימוש חוזר מיטבי.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

Leader Edge

מערכת שטוחה יפהפיה
למידע נוסף >>

עמדות הרשמה

 בארט דיזיין ני
למידע נוסף >>

MODU-124

  3 sided open
למידע נוסף >>

הדפסה על זכוכית - ציפוי זכוכית

ציפוי זכוכית דקורטיב
למידע נוסף >>

חדש - פופאפ עם מתאם לתליית מסך

פיתרון יחודי לתליית
למידע נוסף >>

זיג זג

מעמד פרוספקטים ריצפת
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה