צרו קשר 03-5371722

x banner

x-banner ה X banner הוא מתקן תצוגה המיועד לשמש בעיקר בתערוכות וכנסים כאמצעי לפריסה אנכית של באנר צר (יחסית) וגבוה המודפס על גבי יריעה של חומר פלסטי.
עבור עסקים רבים השתתפות באירועים המוניים כגון כנסים ותערוכות היא אחת הדרכים החשובות בשיווק מוצריהם או שירותיהם. ישנם עסקים אשר משקיעים, לחילופין או בנוסף, גם בהצבת ביתני תצוגה במקומות הומי אדם כגון קניונים, תחנות רכבת, אולמי תרבות, בתי מלון, שדות תעופה וכו'.

כל מי שנעזר בשיווק דרך הקמת ביתני תצוגה או הצבה זמנית של כרזות ותמונות יודע עד כמה חשוב להשתמש באמצעי תצוגה יעילים, כאלה שקל לשאת אותם אל מקום הצבתם המיועד, קל להרכיבם, אפשר לסמוך עליהם שיוותרו יציבים מספיק לאורך זמן, שקיפולם וסילוקם מהמקום יהיו פשוטים וכן שהם יהיו ניחנים בעמידות טובה דיה כדי לעשות בהם שימוש חוזר ארוך טווח.
צורך זה באמצעי תצוגה מתקדמים הוא שהביא לעולם מוצרים כגון ה X banner, פופאפ (popup), רול אפ (rollup), מסכי פרסום ניידים ועוד.

ה X ב X banner
את השם X banner לוקח מתקן תצוגה זה ממבנה צלעות תמיכת הכרזה שבגב המתקן. כשהמתקן נפתח והכרזה נמתחת כלפי מעלה צלעות אלה חוצות אחת את השנייה באלכסון ויוצרות צורת X.

מתקן נוסף שלו שימוש דומה לשל ה X banner הוא ה רול אפ (rollup - נגלל מעלה) שם הכרזה מאוחסנת כשהיא מגולגלת בתוך מתקן ממנה ניתן לשלוף ולמתוח אותה כלפי מעלה, בגמר השימוש הכרזה נגללת חזרה אל אותו מיכל גלילי. יתרונו העיקרי של ה רול אפ על ה x banner הוא שהכרזה מוגנת בתוך המתקן ופרישתה פשוטה ומהירה. אולם ל x banner יתרונות משלו, מדובר בסך הכול במתקן יציב יותר, בעל מבנה פשוט, על האמינות היתרה והמחיר הנמוך הנובעים מכך.

אמנם את הכרזה הנפרשת על פני מתקן ה X banner יש לשאת בנפרד, מקופלת או מגולגלת כך שלא תינזק בהובלה, אולם המתקנים מגיעים עם תיקי נשיאה נוחים שבהם, בדרך כלל, ניתן לאחסן גם את הכרזה.
שיטת התמיכה בתצורת הX מאפשרת קיבוע כל פינה מארבעת הפינות של הכרזה המוארכת.
ממה עשוי ה X banner
חברות שונות מייצרות מתקני x banner מחומרים שונים. בדרך כלל מדובר במתקן שעשוי חלקו מאלומיניום וחלקו מפיברגלס. האלומיניום משמש בחלקי הבסיס בעוד מוטות פרישת הכרזה עשויים פיברגלס. הגמישות הטבעית של הפיברגלס יוצרת אפקט מתיחה של הכרזה מה שמבטיח תצוגה נאה שלה.
השימוש בחומרים אלה מאפשר יצירת מתקן בעל משקל קטן, כך שיהיה קל לשאתו ממקום למקום. המתקן כולו מתקפל אל תוך תיק נשיאה בעל צורה גלילית, בדרך כלל ניתן לאחסן בתיק זה גם את הכרזה שתימתח על המתקן.


יתרונות וחסרונות
מתקן ה x banner הוא מתקן תצוגה ורסטילי, הוא יעיל מאוד ומאריך ימים. הצבת מתקנים כאלה לצד קירות פופאפ הופכת את ביתן התצוגה למעניין יותר ומושך את עינם של מי שחולפים על פניו.

כשמשתמשים בx banner חשוב לזכור כי מדובר במתקן קל שעליו פרושה כרזה בעלת שטח פנים גדול. תכונות אלה הם מתכון בטוח לאי יציבות יתרה כשמציבים את המתקן במקום פתוח בו עשויה לנשוב רוח. במקרה כזה הכרזה הופכת למעיין "מפרש" הגורם למתקן להיות מאתגר מאוד לקיבוע. אם בכל זאת בוחרים להציב מתקנים כאלה במקומות פתוחים יש להציבם כך שיהיו חשופים כמה שפחות לרוח, למשל כאשר הו מוגנים על ידי פופאפ.

אחד היתרונות הגדולים של ה x banner ביחס למתקני תצוגה אחרים הוא שניתן בקלות להחליף את הכרזה שפרושה עליו, לפיכך מדובר במתקן שיכול לשמש אותנו שוב ושוב בכמה וכמה אירועים כשבכל פעם מדפיסים כרזות חדשות לתצוגה.

מבנה אופייני של ביתן תצוגה כולל אלמנטים קשיחים, כגון קיר פופאפ, דלפק וכרזות המודפסות על קאפה, ומתקני תצוגה של באנרים המודפסים על יריעות, כגון ה x banner והרולאפ (roll-up). מתקני התצוגה עליהם פרושות כרזות יכולים להיות מוצבים בסמוך לביתן תצוגה או בנפרד ממנו.

אחד מחסרונותיו של ה x banner הוא שהוא בנוי לשאת כרזה בגודל מסוים, כל מתקן והמידות עבורן הוא מיועד. את הכרזות המיועדות לתצוגה באמצעות מתקנים אלה יש לעצב ולהדפיס במידות המתאימות.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

MODU-110

  3 sided open
למידע נוסף >>

מדבקה מחיקה

מדבקות מחיקות מקצועי
למידע נוסף >>

מרפאת שיניים, ד"ר דינבר


למידע נוסף >>

MODU-118

  2 sided open
למידע נוסף >>

Easy Shape-Tablet stand

מעמד ריצפתי מבד לטאב
למידע נוסף >>

אלקטרה הדרכה - נס ציונה

מיתוג חלל חדרי ההדרכ
למידע נוסף >>

פופ אפים מוארים

קיר תצוגה עם פאנלים
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה