צרו קשר 03-5371722

כיצד דפוס דיגיטלי תורם לפרסום העסק

דפוס דיגיטלי להתפתחות הטכנולוגית המואצת נודעת השפעה משמעותית על עולם הדפוס, שמציע כיום הדפסות דיגיטליות מתקדמות בסטנדרט ואיכות גבוהים ביותר, לצד אפשרות להדפסה על מגון גדול של חומרים. כפועל יוצא מכך, דפוס דיגיטלי מספק מגוון רחב של פתרונות לפרסום וקידום עסקים, בדגש על יצירתיות, ייחודיות לכל עסק ועלויות אטרקטיביות.

מה זה בעצם דפוס דיגיטלי
הדפוס הדיגיטלי הינו שיטה שמאפשרת להדפיס ישירות ממחשב, קובץ גרפי, מצלמה או כל מקור מדיה דיגיטלית אחר, ללא צורך בשלבי הביניים הנחוצים בשיטות דפוס אחרות. הדפסות אלו מבוצעות בפורמט רחב, לרוב על ידי מדפסות הזרקת דיו, שמספקות תוצאות מדויקות באיכות גבוהה במיוחד. ההדפסות מבוצעות בצבע מלא ויכולות להיות בצבע אחד או במספר צבעים, שהינם ייעודיים לשימוש פנים או חוץ. כמו כן, בסיום הליך ההדפסה עובריות ההדפסות למינציה שתורמת לעמידותן. חשוב לציין כי הדפסות דיגיטליות אפשריות על מגוון גדול של חומרי גלם ומשטחים שונים הנחוצים למטרות תצוגה ופרסום, ביניהם שלטי חוצות, קאפה, פופאפ, באנרים, פוסטרים, וכן הדפסה על גבי זכוכית, עץ ובדי קנבס.

מה העלויות?
שיטת הדפוס הדיגיטלי מקצרת ומייעלת באופן משמעותי את הליכי ההדפסה. לכן, עלויות הפקת מוצרי פרסום ומתקני תצוגה ומכירות ירדו באופן משמעותי, ואלו הפכו זמינים כמעט לכל בית עסק. בתוך כך, עלות ההדפסה נקבעת בהתאם לגודל וסוג משטח ההדפסה, וכמות ההדפסות המבוקשות. יש לציין כי להבדיל מהדפסות אחרות, הדפסה דיגיטלית אינה כרוכה בהכרח בהגעה לבית הדפוס, שכן אפשר לשלוח את הקבצים און ליין ממחשב העסק או ממחשבי משרד הפרסום שעימו הוא עובד. כך נחסכים גם זמן עבודה יקר והטרחה שבהגעה לבית הדפוס.

הדפסה דיגיטלית בהתאמה אישית
אחד היתרונות הבולטים הינו הפשטות בה ניתן לבצע התאמות אישיות, והקלות בה ניתן לשנות את נתוני הקובץ המיועד להדפסה. כמו כן ניתן לבצע הדפסות בכל קנה מידה מבוקש, החל מגודל מעטפה ועד להדפסת שלטי חוצות. בנוסף, מדפסות דיגיטליות מקצועיות יכולות לבצע עבודות חיתוך ולהתמודד עם הדפסות במגוון גדלים וצורות.

הדפסות דיגיטליות על חומרים שונים
עוד יתרון משמעותי שהדפסות דיגיטליות מקנות לפרסום עסקים, הינו המגוון הגדול של חומרי הגלם עליהם ניתן להדפיס. בין חומרי גלם הנפוצים כמשטח הדפסה ניתן למצוא:
• ויניל - מכונה גם שמשונית. זהו חומר סינתטי חזק שמתאים גם לשילוט חוץ בהיותו עמיד בפני מים, שמש, קימוט או קריעה. הויניל מתאים במיוחד עבור הדפסות גדולות הנצפות מרחוק.
• הדפסה על קנבס - מיועד לציור אומנתי ומעניק לצבעי ההדפסה עומק וגימור מרשימים לצד רזולוציה גבוהה וחדה. משטחים אלו מתאימים לשילוט פנים וחוץ כאחד, בהיותם חזקים ועמידים בפני פגעים שונים, כולל פגעי מזג אוויר.
• נייר כרומו מבריק – בדומה לדפים של חוברות מגזין, חומר זה מתאים עבור פרוספקטים ופוסטרים, ומספק הדפסה איכותית ברמה של הדפסת צילום.
• הדפסות על קאפה - לוחות קאפה הינם לוחות סינטטיים דחוסים ומוקצפים, קלי משקל וחזקים, שעל גביהם מודבקים ניירות שחורים או מלבניים. את ההדפסות ניתן לבצע באופן ישיר על המשטח או על גבי מדבקה, ועם למינציה מבריקה או מט.
• הדפסה על זכוכית – מדובר בהדפסה ישירה על גבי זכוכית עם דיו שמתייבש באופן מיידי, המספקת איכות גבוהה במיוחד במשטחים בגדלים ועוביים שונים.

דפוס דיגיטלי למדבקות
שימוש אפשרי נוסף של הדפסות דיגיטליות הינו בתור מדבקות, הניתנות ליישום בחומרי גלם שונים. כך ניתן להדביק את המוצר על גבי משטחים כמו זכוכית, עיטוף ושילוט לרכבים, שילוט חלונות ראווה, טפטים, או עבור מתקני תצוגה לעסק או לתערוכות וכנסים.

בחירת סוג דיו להדפסה דיגיטלית
כאשר עומדים לבצע הזמנה של הדפסות דיגיטליות, חשוב לבדוק באיזה סוג של דיו הן יבוצעו. זאת מאחר שלכל סוג דיו יש איכויות ותכונות אופייניות המתאימות לסוגים מסוימים של עבודות. על סוגי הדיו הקיימים להדפסות דיגיטליות נמנים בין היתר דיו על בסיס מים עמיד או מומס במים, דיו UV עמיד במיוחד שמתאים למשטחים קשיחים כמו קרמיקה או זכוכית, וכן דיו לטקס שמתאים במיוחד להדפסות על גבי טקסטיל.

הדפסות דיגיטליות לקידום העסק
בתי עסק נדרשים בימינו לעבודות גרפיות ולפרסום באופן שוטף בתוך העסק או מחוצה לו. הדפסות אלו תורמות למיתוג ולשיווק המוצרים והשירותים, בין אם מדובר בבאנר, מתקן תצוגה או שלט חוצות. על מנת להיעזר באופן היעיל והנכון ביותר באפשרויות שמעניקות הדפסות דיגיטליות, מומלץ לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בפתרונות תצוגה ופרסום מתקדמים לעסקים.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

MODU-111

  2 sided open
למידע נוסף >>

MODU-119

  2 sided open
למידע נוסף >>

מדבקות רצפה קורונה

מדבקות רצפה לשמירת מ
למידע נוסף >>

Vista GreenSquare

מערכת שילוט פנים ישר
למידע נוסף >>

MODU-105

  3 sided open
למידע נוסף >>

חדש - פופאפ עם מתאם לתליית מסך

פיתרון יחודי לתליית
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה