צרו קשר 03-5371722

מולטי קיוב

מולטי קיוב מולטי קיוב הוא מתקן תצוגה שלו יתכן גם תפקיד פונקציונאלי של תיחום שטח תוך ניצולו להצגת מעין כרזה בגודל מרשים של (עד) 2 מטרים על שלושה מטרים ואף יותר.
למעשה מולטי קיוב הוא מסגרת אשר לה יציבות בזכות בסיס מתוכנן בקפידה ואשר על גביה ניתן לפרוש בקלות הדפס ענק, תמונה וטקסט המודפסים על גבי יריעה מחומר חזק ,עמיד ומתאים להדפסה.

מתקני תצוגה שונים משמשים להצגה בתערוכות ובמקומות אחרים. מתקנים כגון רול אפים, קאפות, פופ אפים (pop ups), קירות טראס-קל, קירות פולד אפ (fold up) ועוד. מבין אלה ישנם מתקנים שייעודם הוא להציב כרזה שיווקית ("באנר" בגודל כלשהו) באופן שתזכה לנראות מרבית. מולטי קיוב נמנה דווקא על הסוג השני של מתקני תצוגה, מתקנים שניתן לעשות בהם שימוש פונקציונאלי במסגרת תיחום וחלוקת ביתן התצוגה עצמו.

מתקן תצוגה ורסטילי
לרוב מתקני התצוגה ייעוד שהם עוצבו באופן שישיג מילויו האופטימאלי. כך למשל רול אפ מיועד לאפשר הצבה מהירה של כרזה ארוכה וצרה (יחסית) בכל מקום ובלבד שלא יהיה חשוף לרוח. מתקן מולטי קיוב מאפשר הרבה יותר מאשר נשיאת כרזה גדולה, במקרים רבים קירות ביתן התצוגה עצמם יהיו עשויים מתקנים כאלה.

ביתן תצוגה ראוי שיהיה מופרד באופן ברור מסביבתו, הפרדה כזו מאפשרת למי שמהלכים בין עשרות ביתני תצוגה , בלב תערוכה הומה בני אדם להתנתק מהסחות הדעת והמהומה ולהיות חופשיים להפנות את תשומת ליבם למוצרים והשירותים שמציגים בביתן.
יצירת הפרדה שכזו אינה עניין של מה בכך, כדי להצליח בכך נדרש שילוב של מספר גורמים כגון התוכן המוצג ואופן הצגתו, הן מבחינת עיצוב גרפי והן מבחינה טכנית (מתקני התצוגה עצמם). ישנם מתקני תצוגה המיועדים לשמש גם בתפקיד יוצרי החיץ הנ"ל, קיר מולטי קיוב הוא אחד מהם (מתקנים אחרים כאלה הם פופ אפים, קירות פולד אפ, קירות טראס-קל ועוד).

ממה עשויים המתקן והכרזה
מכיוון שתצוגה בתערוכה אורכת זמן קצר יחסית השאיפה היא להפוך את כל פריסת ביתן התצוגה, על כל המתקנים והאביזרים בו, למהירה ופשוטה. חשוב שיהיה קל לשאת את כל ציוד התצוגה למקום, שפריסתו תוכל להתבצע במהירות וכך גם קיפול כל הציוד ונשיאתו משם.
אין פלא איפה שהחומרים המשמשים לבניית מתקנים כאלה הם קלים וחזקים ושמנגנוני תפעולם הם פשוטים, אמינים ומאריכי ימים. גם מתקן מולטי קיוב אינו שונה מבחינה זו. מסגרת המתקן עשויה אלומיניום בעוד היריעה עצמה הנמתחת עליה יכולה להיות עשויה קנבס או שמשונית.

ההדפסה על היריעה שנמתחת על קיר המולטי קיוב נעשית באמצעות דפוס דיגיטלי המתאים להדפסות גדולות על גבי חומרים שמתאימים להדפסה מבחינת ספיגת דיו.

מתקן מודולארי שניתן לפותחו לגודל משתנה
היריעה המודפסת תהיה וודאי מוכנה מבעוד מועד והיא זו שלמעשה תקבע סופי את המידות אליהן קיר המולטי קיוב יצטרך להיפתח. חשוב לדעת שקירות כאלה מתכווננים כך שניתן לעשות במתקן זהה שימוש להצגת כרזה החל מגודל 1 X 1 מטר וכלה בשימוש להצגה כרזה שגודלה 2 מטרים על שלושה ואף יותר (במקנים במידות גדולות במיוחד).

מתקן ענק שנכנס לתוך תיק נשיאה קליל ונוח
כאמור הגודל המקסימאלי שאליו ניתן לפתוח את מתקן המולטי קיוב הוא באמת מרשים, גודל זה הוא הסיבה שיש להעריך את האופן בו כל המתקן מתפרק בנקל, נאסף ונישא ממקום התצוגה עם תום האירוע.
רוב מתקני המולטי קיוב מורכבים ממוטות אלומיניום, כשהמתקן מפורק ניתן לאסוף מוטות אלה אל תוך תיק הנשיאה. בממוצע שוקל מתקן מולטי קיוב מפורק כ8 - 10 קילוגרמים (כולל הכרזה הנמתחת על פני מסגרת האלומיניום).

כאשר מתכננים ביתן תצוגה יש לחשוב על כמה שיותר פרטים, אלו אמצעים ישמשו להצגת הכרזות והחומר הפרסומי, כיצד יבוצע תיחום אזור ביתן התצוגה, איך נמנע מצב של נפילת מתקן תצוגה, היכן יעמדו הנציגים בעת שהביתן יהיה מאויש ועוד.
השימוש בקירות מולטי קיוב פותח אפשרויות רבות לעיצוב הביתן ולהתמודדות עם אתגרים שמציב האתר ואופי התערוכה.
באמצעות שילוב נכון של ביתן שתחום באמצעים כגון מולטי קיוב, פופ אפ, קירות Fold up או קירות press ואמצעים תצוגה אחרים כגון רול אפ או x banner ניתן ליצור ביתן רציני ומרשים שהוא גם פונקציונאלי ומאפשר ניצול מיטבי של ההזדמנויות שמציבה התערוכה.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

Digimura 1.1 BRUT

A rugged, sand-blast
למידע נוסף >>

Easy Shape-´U´ wall

מתקן תצוגה חדשני מאל
למידע נוסף >>

הדפסת דגלים

דגלים מודפסים לאירוע
למידע נוסף >>

MODU-123

3 sided open - Curve
למידע נוסף >>

שרשראות דגלים

שרשראות דגלים בכל או
למידע נוסף >>

אוהלי גזיבו


למידע נוסף >>

דגל סיני


למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה