צרו קשר 03-5371722

דיספליי נכון לעסקים

דיספליי אחד האלמנטים המרכזיים שמשפיעים על לקוח המתלבט אם לקנות או לא לקנות מוצר, הינו אופן הצגתו. לדוגמא, מוצר יוקרתי אך מגובב בערמות לא ימשוך את עיני הלקוחות, לעומת מוצר פשוט המסודר על גבי דיספליי מרשים שתורם באופן משמעותי לסיכויי רכישתו. לכן, כל בית עסק המכבד את עצמו, מעוניין להגדיל את רווחיו ולמתג עצמו כרציני ומקצועי, נדרש בימינו להיעזר במתקני תצוגה מתקדמים ורלוונטיים לסוג המוצר שאותו הם מציגים.

הקשר שבין מתקני תצוגה לעלייה במכירות

חשוב לדעת כי סדר וארגון משרים על האדם תחושה נינוחה, ומעידים עבור קהל הצרכנים על יוקרה, השקעה ומקצועיות. מאידך, בלגן וחוסר ארגון גורמים לצרכנים אי נוחות, אנשים אינם מבינים את המסרים של בית העסק, וכך נוצרת תחושה של חוסר רצינות ושל איכות מוצרים ירודה. במילים אחרות, קהל היעד של ימינו מצפה שמוצר איכותי יוצג באופן מושך, נעים לעין ונוח להבנה. מטרות אלו ניתנות להשגה בעזרת מתקני תצוגה איכותיים ומתאימים, אשר מהווים גורם המשפיע באופן ישיר על רמת וכמות המכירות בבתי עסק.

התאמת מתקן תצוגה למוצר

חשוב להבין כי לכל סוג מוצר יש להתאים דיפסליי נכון, אחרת ההשקעה בתצוגה עלולה לרדת לטמיון. כך לדוגמא, קיים הבדל מהותי בין אופן הצגתם של תכשיטים בדיספליי קטן עם מקומות להצגת כל טבעת בנפרד, לבין הצגת מקרר לקהל הרחב בעזרת קיר תצוגה, מקרן או סטנד המתארים את תכונותיו העיקריות. חשוב לדעת כי בימנו קיים מגוון גדול של מתקני תצוגה המיועדים למטרות שונות, ושלצורך בחירה נכונה במתקני תצוגה כדאי להיוועץ באנשי מקצוע מהתחום.

מגוון סוגים של מתקני תצוגה

כאמור, בשוק קיים מגוון גדול של מתקני תצוגה שונים, כאשר כול סוג של מתקן נועד למטרות מסוימות. על סוגי המתקנים הקיימים נמנים בין היתר מתקני פופ אפ, קוביות, מתלים, פירמידות לתצוגה, סטנדים לברושורים, מתקני תצוגה שולחניים, סטנדים תלויים, סטנדים עומדים, שילוט קאפה, מדפים, קירות ודלפקים. מוצרים אלו עשויים ממגוון חומרי גלם, מעוצבים בשלל צורות וגדלים, ומתאימים לדרכי שימוש שונות.

דיספליי ומתקני תצוגה בהתאמה אישית

מובן לכל בית עסק יש מוצרים, קהל יעד ומסרים ייחודים. על מנת להדגיש את הייחודיות ולהבליטה באופן מסודר, אחיד ומקצועי, לרוב לא מספיק לרכוש מתקני תצוגה סטנדרטיים אלא צריך לרכוש מתקנים מותאמים אישית לעסק.מדובר בהתאמה מבחינות שונות, כגון צבעוניות המתקנים, הדפסיהם והמסרים שלהם, חומרי הגלם מהם המתקנים עשויים, וכן היותם ייחודים ומקוריים.

בחירת צבעוניות למתקני תצוגה

תצוגה של מוצרים יכולה להיות בצבעוניות שקטה, אחידה, תוססת, בהירה או כהה. זאת בהתאם לסוג קהל היעד ומאפייני בית העסק. לדוגמא, אם לוגו העסק כולל צבעי אדום ולבן חשוב לשלבם גם במתקני התצוגה. כמו כן, קהל יעד צעיר יעדיף צבעים עליזים ותוססים, בעוד שקהל מבוגר ירגיש יותר נוח עם מתקני תצוגה בצבעוניות מאופקת בגווני לבן, שחור, אפור, כסף, זהב או כחול כהה.

בחירת חומר גלם למתקני תצוגה

מתקני תצוגה עשויים מחומרי גלם שונים, ביניהם פרספקס, קאפה, בדים, אלומיניום, זכוכית, פלסטיק ועץ. בחירת חומר הגלם תלויה בסוג המוצר המוצג, בקהל היעד שעבורו הוא מיועד ובמטרות מתקן התצוגה. אם מדובר בדיספליי של מוצרים זמניים או מתקנים שמשנים תדירות את מקומם, חשוב שיהיו עשויים מחומרי גלם קלי משקל שניתן גם לקפלם ולארזם בקלות. מאידך, מתקני תצוגה נייחים יכולים להיות עשויים גם מחומרי גלם כבדים. בנוסף, סוג החומר שממנו עשוי המתקן נדרש להתאים ליוקרת המוצר ולקהל היעד. כך לדוגמא, שעון זהב משובץ יהלומים עדיף להעמיד על סטנד ייחודי מעץ או ממתכת, בעוד ששעון צבעוני לבני נוער יכול בהחלט לעמוד על מתקן פלסטיק בעל עיצוב צעיר וחדשני.

ארגון וסדר אינם מספיקים

כיום רמת התחרותיות בשוק גבוהה מאוד וכמעט כל בית עסק דואג לארגון וסדר, כך שיש צורך להשקיע יותר על מנת לבלוט. עסק שרוצה להצליח נדרש בימינו להציג את מוצריו לא רק באופן ברור ומסודר, אלא גם ייחודי, יצירתי ומקורי. השגת מטרות אלו מתאפשרת בעזרת מתקני תצוגה חדישים ומתקדמים שמתאימים למסרים ולמוצרי העסק. באמצעות מתקני תצוגה ייחודיים ניתן למשוך את תשומת הלב של קהל היעד, ולהעניק לו חוויית רכישה נוחה, נעימה וייחודית.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

מחיצות הפרדה שקופות לקורונה

מחיצת הפרדה שקופה לה
למידע נוסף >>

MODU-116

  3 sided open
למידע נוסף >>

קירות מוארים לתערוכה

חדש! מואר בטכנולו
למידע נוסף >>

משרדי אוטודסק בתל אביב

משרדי החברה הבינלאומ
למידע נוסף >>

MagnaFrame

התקנת השלט מתבצעת בא
למידע נוסף >>

כל פריסות MODULART

  כל פריסו
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה