צרו קשר 03-5371722

הדפסה על בד

הדפסה על בד בתכנון מתקנים לתצוגה, יש לראות לנגד עינינו את אולם התצוגות המכיל מתחרים רבים, ולשאול את השאלה - כיצד ניתן להבליט דווקא את מתקן התצוגה או הפרסום שלך באופן שימשוך לקוחות פוטנציאליים ויאפשר לכם להציג בפניהם את המוצר או השירות שלכם?

תשובה אפשרית אחת לשאלה זו היא הדפסה על בד. שילוב של בד בתכנון ועיצוב מתקני התצוגה והפרסום של החברה עשוי להשיג תוצאה מרשימה בעלת מראה דינאמי, גמיש ורך (בזכות תכונותיו של החומר) ובאיכות דפוס מרהיבה. בנוסף לכל היתרונות האלו מתאפשר שימוש ורסטילי תוך פריסה על פני מתקני תצוגה ושילוט רבים במקומות שונים. בדים מודפסים, אם דואגים לארוז ולשמור אותם באופן הולם, יוותרו כחדשים לאורך שנים.

מהי הדפסה על בד?
בד להדפסה הינו חומר גמיש מאוד, בעל תכונות מושלמות להוות רקע להדפסת החומר הפרסומי שלכם. קיים מגוון בדים נפלאים להדפסה ביניהם ניתן לבחור את המתאים ביותר לגוון בו נעשה שימוש ולגודל הכרזה.
על הבד מודפסת תמונה פרסומית בדיוק כפי שנתקבלה מהלקוח (לאחר שהלה ערך אותה על פי ההנחיות, ברזולוציה איכותית ובגדלים המתאימים). התמונה מודפסת על הבד באיכות גבוהה במיוחד, והתוצאה מעוררת התפעלות - הצבעים חדים במיוחד, הפלטפורמה רכה וגמישה, והמסר השיווקי עובר.

בהדפסת חומרים שיווקיים על בד, נעשה שימוש בסוגי בדים איכותיים במיוחד, ביניהם לדוגמה בד הקנבס . מדובר בבד עמיד מאוד, המתאים לפיכך גם לשילוט חוץ. הקנבס סופג את הצבעים וההדפסה אינה דוהה לאורך זמן. על בד הקנבס ניתן להדפיס כרזות בכל צבע ובגדלים שונים. לצרכי ההדפסה עצמה נעשה שימוש בטכנולוגיות חדישות וידידותיות לסביבה ובמדפסות דיגיטליות.

אך לא רק על קנבס ניתן להדפיס. ניתן לבחור הדפסה על בד אל-קמט הדומה לכותנה, שהוא קל וגמיש יותר מהקנבס. בד זה משמש במערכת פופאפ בד מתקפלת וקלה, אשר נפתחת בשלוש פעולות פשוטות לקיר תצוגה מרהיב, שמעביר את המסר הפרסומי שלכם באופן שקשה להתעלם ממנו.

יתרונות ייחודיים
הדפסה על בד יוצרת אפקט שלא ניתן להשיג בשום דרך אחרת, גמישות החומר היא הסיבה המרכזית לכך. כאשר מדפיסים שלטים גדולים יחסית בעלי מסרים פרסומיים ויזואליים על בד, התחושה המתקבלת היא פשוט "גדולה מהחיים". האיכויות הנושמות, המתנועעות והדינאמיות של הבד "עוברות" במראה ותורמות לקבלת מסר מרהיב ויוצא דופן.

יתרון בולט נוסף שיש להדפסה כזו, היא נוחות השימוש בה. התוצאה המתקבלת היא קלה לנשיאה, לאחסון ולהצבה.
הבד הוא חומר עמיד במיוחד. פעמים רבות הוא ניראה מצוין גם אחרי שנים רבות של שימוש, כך שהסיבה להפסיק להשתמש בו היא בעיקר התיישנות של החומרים הפרסומיים המופיעים עליו. הוא עמיד בתנאי מזג אוויר שונים, עמיד בפני יובש או רטיבות, וקל לנקות אותו לשימושים חוזרים.

שימושים נוספים
ההדפסה על בד נעשית לא רק לצרכי תצוגה בתערוכות ומעל מתקני תצוגה. חברות רבות מדפיסות מסרים שיווקיים ופרסומיים על בד לשימוש פנים או חוץ משרדי, לתלייה כתמונה שיווקית ממוסגרת על קירות המשרד או מחוצה לו. הבדים יכולים להיות בגדלים שונים, החל מגודל של תמונה סטנדרטית וכלה בגודל של קיר. השילוט יכול להיעשות כך שיתאים לתנאי פנים או חוץ הכול בהתאם לצרכים.

תצוגה שיווקית איכותית ומתאימה יוצרת רושם ראשוני חיובי
בכל הקשור במתקני תצוגה, וגם כאשר לקוחות חדשים נחשפים לחומרים השיווקיים שלכם בכל דרך אחרת, ישנה חשיבות מכרעת לאיכות הפלטפורמה שבה מועבר המסר השיווקי. חברה שמשכילה להעביר את המסר שלה בדרך מושקעת, על חומרים מתאימים, ואם אפשר גם באופן ייחודי, יוצא דופן, או בולט לעין, תשאיר בדרך כלל אצל הלקוחות והמתעניינים רושם של חברה שכדאי להיקשר עימה. לכן, חשוב להתייעץ עם מומחים בתכנון והפקה של כל המתקנים והחומרים הפרסומיים של החברה, ולהשקיע בבחירה נכונה של מתקני התצוגה ואופן הדפסת החומרים הפרסומיים.

ניתן לשלב הדפסה על בד ביצירת המראה הפרסומי הכללי של החברה. אנחנו, בארט דיזיין, נשמח להעמיד לרשותכם צוות מנוסה של בעלי מקצוע שיבינו בדיוק את הצרכים הפרסומיים שלכם ויתכננו ביחד איתכם את הפתרון המושלם מבחינת החומרים, הגדלים, והניואנסים שיסייעו לקבל את הרושם המבוקש ממתקני התצוגה של החברה.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

Easy Shape-Straight Wall

מתקן תצוגה חדשני מאל
למידע נוסף >>

חדש ! TURN UP

ארונית תצוגה מתקפלת
למידע נוסף >>

Leader Edge

מערכת שטוחה יפהפיה
למידע נוסף >>

שלטי פרספקט ואלומיניום

בארט דיזיין ניתן לבצ
למידע נוסף >>

מתקני פופ אפ 3X3

קיר תצוגה אידיאלי לת
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה