צרו קשר 03-5371722

הדפסת טפטים - שובו של הטפט ובגדול

הדפסת טפטים בכל עשור חוזר הטפט לעולם העיצוב לגיחה צבעונית, ולאחר מכן שב ונעלם בין ערפילי מדפי החנויות לטובת אפשרויות עיצוב קיר אחרות. לאחרונה אנו עדים לחזרתו המחודשת של הטפט, ובגדול, כשהפעם נראה כי הוא חוזר על מנת להישאר בנוף העכשווי לתקופה ארוכה. הסיבה העיקרית לעלייתו המטאורית של הטפט נעוצה בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת בענף הדפוס, המאפשרת לבצע הדפסות איכותיות ומגוונות על גבי טפטים למטרות שונות, עבור המגזר העסקי והפרטי כאחד.

הדפסות טפטים - עולם חדש של אפשרויות
טפטים מודפסים פתחו עולם חדש ועשיר לציפוי ועיצוב קירות, וכן למשטחים נוספים כמו קאפה למעמדי תצוגה, ויטרינות וחוצצים. ההדפסות מבוקשות בימינו על ידי בעלי בתים פרטיים, מקומות בילוי, חנויות, בתי עסק ומשרדים מתחומים שונים. בטכניקה זו מתקבלים טפטים בעלי טקסטורות, גרפיקות, דימויים, רישומים ואיורים חדשים ומרהיבים, כאשר הטפטים יכולים לכסות קיר שלם או רק חלק ממנו כתחליף לתמונה. יש לציין כי ההדפסות ניתנות ליישום במגוון צורות גיאומטריות לאורך קירות ותקרת החדר. זאת בידיעה שבכל עת ובהוצאה לא גבוהה ניתן להחליף את עיצוב הקיר בחדש, ללא צורך בצביעתו או הריסתו.

הדינאמיות שמאחורי טפטים מודפסים
לפני שנים רבות היה עיצובו של בית עסק אחיד למדי לאורך כל שנות קיומו. ואולם, בעקבות קצב החיים הדינאמי והמהיר, וכן התחרות הרבה שבשוק, גם בתי עסק נדרשים לחדש ולשנות בכל עת את עיצובם. טפטים מודפסים מספקים מענה מדויק לצרכים המשתנים של בתי עסק, באפשרם עיצוב בהתאמה אישית למוצרים ולשירותים העדכניים, כך שבעלויות נמוכות ובהשקעת זמן לא גדולה ניתן להחליפם באחרים. מלבד זאת, הדפסת טפטים מתאימה גם לבתים פרטיים ולצרכיהם המשתנים. כך לדוגמא, טפט עם הדפסה של דמויות מצוירות המתאים לילד בגילאי הגן, יוחלף בקלות בטפט מודפס מרהיב של משחק כדורגל עבור ילד בבית הספר. כמו כן, בסלון שעובר חידוש ניתן בקלות להחליף טפט מודפס שין בחדש, תוך התאמה לצבעים ולריהוט החדש שבחדר.
סוגים שונים של טפטים מודפסים
הדפסות על טפטים מבוצעות בעזרת מדפסות דיגיטליות המספקות תוצאות איכותיות על סוגים שונים של חומרי גלם. כפול יוצא מכך, טפטים מודפסים מוצעים בימינו במגוון רחב של חומרים, הכוללים בין היתר:
• נייר- טפטים ותיקים וזולים המתאימים לשימושים שונים.
• נייר כרומו - מיועד לטפטים עם הדפסות של תמונות ברזולוציה ואיכות גבוהות.
• ויניל - טפט נפוץ העשוי מחומר סינטטי עמיד, שהינו גם קל ונוח לתחזוקה.
• מדבקות - טפטים המיועדים להדבקה על גבי סוגי משטחים שונים כמו זכוכית, עץ, פורמייקה או קרמיקה.
• בדים - טפטים יוקרתיים העשויים ממגוון סוגי בדים כמו משי, קטיפה או קשמיר .
• חומרי טבעיים - טפטים מוצעים כיום גם כמוצרים טבעיים כמו נייר אורז או במבוק, אשר מעניקים לחלל מראה ייחודי וטבעי.

טפטים מודפסים בעיצוב אישי
חשוב לדעת כי הדפסת טפטים מוצעת כיום גם בעיצוב והתאמה אישיים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. טפטים אלו מאפשרים לעצב את הבית, המשרד או החנות באופן ייחודי, מקורי ומרשים. כך לדוגמא, ניתן לבחור תמונה מאלבום אישי ולהגדילה לכדי תמונת טפט מרהיבה ואיכותית, או ליצור קולאז' של תמונות אישיות לקבלת קיר טפט מרהיב וייחודי. מעבר לכך, טפטים מודפסים מתאימים לעיצוב קיר בעסק או ביתן בתערוכה, הנדרש להעביר מסרי פרסום ספציפיים אודות החברה, מוצריה ושירותיה.

רעיונות לעיצוב החלל עם טפטים מודפסים
כאמור, טפטים מודפסים מהווים עולם ומלואו, וניתן להשתמש בהם כיד הדמיון הטובה, בין אם כמוטיב דומיננטי בחדר או כתוספת דקורטיבית:
• עיטור דקורטיבי לחדר - משתלב עם צבע הקירות ומוצע כפס דקורטיבי מודפס, כריבוע של תמונה על הקיר, או כצורות קטנות הפזורות על גבי הקירות.
• הדפסה על גבי טפט העשוי מחומר קשיח ובולט - מעניקה לקיר מראה תלת מימדי ייחודי.
• טפט עם צילום מעניין ואיכותי המשתרע על גבי קיר שלם - מתאים למגוון חללים כמו חדר המתנה, סלון או חדר שינה.
• טפט קיר עם צבע דומיננטי וטקסטורה מעניינת - מאפשר להעיז ולשנות את החלל על מנת להפכו לבעל אמירה.

מגוון אפשרויות ושימושים בטפטים מודפסים
בזכות טכנולוגיית דפוס מתקדמת, טפטים מודפסים מוצעים כיום במבחר עצום ועכשווי של דוגמאות ותמונות, כולל האפשרות להתאמה אישית. הטפטים מהווים אמצעי פרקטי, אסטטי ולא יקר לעיצוב חללים באופן קבוע או זמני, וזאת בהתאם לסגנון החלל, המסר והערך המוסף שבעליהם מעוניינים להעביר. תחום זה שנמצא עדיין בתחילת דרכו פותח מגוון אינסופי של אפשרויות עיצוב על גבי חומרים שונים, וצפוי להשפיע ולתרום לעולם העיצוב בעשורים הקרובים.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

MODU-123

3 sided open - Curve
למידע נוסף >>

סטנדים בסיס מתכת שחור


למידע נוסף >>

MODU-115

1 sided open - Curve
למידע נוסף >>

מערכות ישיבה


למידע נוסף >>

ביתן סימה

 
למידע נוסף >>

חבילת טראס

טראס קיר גב טר
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה