צרו קשר 03-5371722

שילוט למשרדים

שילוט למשרדים שלטים מטבעם שנועד להם תפקיד פונקציונאלי, הצגת מידע כלשהו באופן תמציתי וברור. שלטים רבים מסייעים למי שאינם מכירים את המקום להתמצא בו, שלטים אחרים מספקים פרטים ממגוון סוגים וישנם שלטים המורים על הנחיות שיש לכבדם. שלטים למשרד אינם יוצאי דופן בכל הקשור לדרישות הפונקציונאליות הנ"ל אולם יש להם ללא ספק מאפיינים המבדילים אותם משלטים אחרים.
עיצוב משרדים היא מלאכה מאתגרת, מצד אחד קיים הצורך לשמור על מראה ענייני ולתת עדיפות ליצירת חלל המשרת את המלאכה הנעשית בו, מנגד קיימת השאיפה להצליח בכל זאת ליצור מראה ייחודי, נאה ומרשים.
בכל הנוגע לפריטים אורנמנטאליים, בעיצוב משרד ישנן מגבלות שיש לקחתן בחשבון, שהרי חופש הבחירה מוגבל יותר מזה המאפיין עיצוב חללים שאינם "עסקיים". מכיוון ששלטים מוצבים במקומות בולטים הם מעניקים הזדמנות מצוינת לשמש גם כאלמנטים דקורטיביים ולתרום לקו העיצוב הכללי.

טוב יעשה בעל עסק אם ישכיל להבין את כפל הייעוד של שלטים המוצבים במשרדים ויקפיד לקחתו בחשבון בעת בחירת פתרונות לנושא זה. אין חסר בחברות המציעות ייצור שילוט למשרדים, רבות מהן בעלות יכולות מספיקות לייצור שלטים עמידים משלל חומרים. אולם לא כל חברה המייצרת שלטים תוכל לספק עיצוב אופטימאלי המנצל את הפוטנציאל הגלום בשילוט לתרום ליצירת מראה ואווירה מבוקשת.

ההשקעה והתמורה
כאמור לשלטים המוצבים במשרדים תפקיד פונקציונאלי אך גם השפעה רבה על העיצוב. ישנם גם שלטים המיועדים לשמש כחלק ממערך קידום המכירות, כך למשל שלטים המיועדים להצבה בתוך מבנים כשעליהם תמונות ומידע אודות שירותים ומוצרים.

לאור ריבוי תפקידים זה הופכת חשיבותו של שילוט למשרד לברורה. מן הסתם הסתפקות בשלטים המשרתים היטב את הפן הפונקציונאלי אולם בייצורם לא נלקחו כמעט בחשבון שיקולי עיצוב פנים עשויה לחסוך בעלויות הפקתם, חשוב מאוד להבין שהשקעה בעיצוב השלטים כך שימוצה הפוטנציאל שלהם לתרום לעיצוב ללא ספק תחזיר עצמה לאורך הזמן.
ככל שמשכילים להיעזר בשלטים כאלמנטים דקורטיביים מצליחים להשלים את עיצוב הפנים וליצור את המראה המבוקש, מראה המעיד על איכות ואופי העשייה. כך למשל שלטים המוצבים במשרדי עורכי דין יהיו בעלי קווים קלאסיים רשמיים ורציניים בעוד שלטים במשרדי חברות היי טק יהיו צבעוניים ומתוחכמים יותר.

מגוון חומרי גלם
מכיוון ששלטים למשרדים מיועדים להצבה בתוך מבנים דרישות העמידות מהם פחותות משל הדרישות משלטים המוצבים במקומות החשופים לפגעי מזג האוויר. עובדה זו משחקת לידם של מעצבי שילוט למשרדים היכולים לבחור מבין מגוון גדול של חומרי גלם, שיטות הדפסה ואף יצרית שלטים בעלי מימד עומק, למשל על ידי שימוש באותיות תלת ממדיות, שלטים בעלי כמה שכבות ועוד.

כנגד המגבלות שתוארו לעיל על עיצוב שלטים המיועדים לשמש חברות ועסקים עומדים לרשות מעצביהם שלל חומרי גלם שלכל אחד מהם תכונות ומראה היכולים לשרת את השגת המראה המבוקש.
מבין חומרי גלם אלה ישנם מוכרים ומקובלים, כגון עץ, פח, זכוכית, פלסטיק ונירוסטה אך גם חומרים ייחודיים יותר דוגמת קאפה (חומר מוקצף קשיח וקל המתאים מאוד לשמש משטח להדפסה).

ישנם חומרי גלם ששימוש בהם כרוך ביישום שכבות גימור (למשל צבעים למיניהם, תהליכי ציפוי למתכות, לכה לעץ ועוד), לעומתם ישנם חומרים שדווקא הותרתם חשופים מאפשרת ניצול מלוא הפוטנציאל שלהם (נירוסטה למשל). בייצור השלטים יכול שיהיו מעורבים תהליכי עיבוד מסוגים שונים, כרסום וחריטה של מתכות, גילוף עץ, חיתוך, יציקה ועוד. את שעל השלט להציג ניתן להדפיס עליו (תוך שימוש במגוון שיטות הדפסה) או ליצור באמצעות שילוב חומרי גלם שונים, למשל אותיות נירוסטה על רקע פלסטי שקוף וכו'.

שילוב השלטים בעיצוב הכללי
בעת עיצוב שלטים לבתי עסק יש לקחת בחשבון את האופן בו ישפיעו על המראה והאווירה הכלליים. אין הכוונה רק לעיצוב עצמו אלא גם לבחירת המיקום בו יוצבו תוך בחינת שיקולי נראות ותאורה.
בתכנון ועיצוב השלטים שיוצבו במשרדים חושב להביא בחשבון את שלל השיקולים שתוארו, רק כך ניתן ליצור שלטים שיהיו פרקטיים אך בו בזמן גם נאים מאוד, תורמים לעיצוב וליצירת מראה ואווירה מבוקשים. שלטים כאלה יסייעו הן בהשגת שביעות רצון בקרב העובדים והן בנטיעת רושם במי שמבקרים בבית העסק בין אם מדובר בלקוחות פוטנציאליים, שותפים עסקיים, ספקים ואפילו מועמדים לעבודה.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

ביתני טראסקל

 מערכת תצוגה מו
למידע נוסף >>

קטלוג דלפקים

 
למידע נוסף >>

באנר-X

 X banner alumi
למידע נוסף >>

הדפסה על זכוכית - ציפוי זכוכית

ציפוי זכוכית דקורטיב
למידע נוסף >>

מדבקות קיר למשרדים

במיוחד בתקופה הזו של
למידע נוסף >>

שרשראות דגלים

שרשראות דגלים בכל או
למידע נוסף >>

חדש - פופאפ עם מתאם לתליית מסך

פיתרון יחודי לתליית
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה