צרו קשר 03-5371722

בחירת והעמדת מתקני תצוגה לחנויות

מתקני תצוגה לחנויות בחירתם של מתקני תצוגה לחנויות הינה משימה חשובה המשפיעה על עיצוב החנות, האווירה השוררת בה ומיקוד המוצרים. הגורמים הללו משפיעים ומעצבים בסופו של דבר את חוויית הקנייה של הלקוחות, תוך עידודם לרכוש את מוצרי החנות. על כן, בבחירת מתקני תצוגה כמו פופ אפ, רול אפ או כל מתקן אחר, מושקעים מחשבה מרובה ותכנון קפדני. זאת על מנת לבחור לכל מוצר את המתקן המתאים לו ולמקמו נכון בחלל החנות.

קריטריונים לבחירת מתקני תצוגה
בחירת הסוג, הצורה והגודל של מתקני תצוגה לחנויות מושפעת באופן ישיר מ- 3 פרמטרים בסיסיים:
• סוג ואופי המוצרים בחנות.
• גודל ומבנה החלל הנתון.
• פתרונות תצוגה איכותיים ומתקדמים.

בחירת מתקני תצוגה בהתאם לסוג ולאופי המוצרים בחנות
אחד הגורמים העיקריים שמנחים בחירת מתקני תצוגה לחנויות הינו סוג ואופי המוצרים. לדוגמא, קיימים מתקני תצוגה ייעודיים עבור מזון, תכשיטים, מוצרי חשמל, ספרים או בגדים. כמו כן, אופייה של החנות ומוצריה יקבע את סגנון מתקן התצוגה. לדוגמא, עבור חנות יוקרתית יש לרכוש מתקני תצוגה מכובדים, ייצוגים ואלגנטיים, לעומת חנות לצעירים אשר מתקני התצוגה שלה נדרשים להיות צבעוניים, קלילים ומתקדמים.

השפעת גודל החלל ומבנהו על בחירת מתקני תצוגה
מתקני התצוגה עבור מוצר מסוים מוצעים בשלל גדלים ובצורות שונות, ובחירת המתקן המתאים תלויה בגודל החלל הנתון ובצורתו. כלומר, יש להתייחס לגודלה של החנות, גובהה וצורתה, במטרה לבחור במתקני תצוגה שישתלבו בה היטב וינצלו נכון את החלל נתון. הכוונה היא שמצד אחד המתקנים לא ישתלטו יותר מידי על החלל, ומאידך לא ייבלעו בתוכו.

פתרונות תצוגה איכותיים ומתקדמים
הצגה של מוצרי חנויות נראית לעיתים איכותית ומתקדמת, ולפעמים מרושלת ומיושנת. חשוב להבין כי לאופן ההצגה יש השפעה ישירה על הלקוחות, אפילו אם מדובר במוצרים מבוקשים מאוד בשוק. לכן, על מנת ליצור אווירה רצינית ומקצועית חשוב לבחור במתקני תצוגה מתקדמים ואיכותיים.

קריטריונים להעמדת מתקנים לתצוגה בחנות
בחירת מתקני תצוגה לחנויות מורכבת מעוד מספר פרמטרים בסיסיים, כאשר שילוב של כולם או חלקם תורם ליצירת חלל אטרקטיבי המעודד לפעולה. פרמטרים אלו כוללים:
• יצירת חלל הרמוני וזורם.
• דגש על מוצרים נבחרים.
• דגש על נקודות חשובות בחנות.

מתקני תצוגה ליצירת חלל הרמוני וזורם
מתקני תצוגה לחנויות שנבחרו נכון מסייעים ליצירת חלל הרמוני. פעמים רבות מי שנכנס לחנות אינו מודע להשקעה המרובה שמאחורי העמדת מתקני התצוגה, אך למעשה המתקנים מגרים את הלקוח לסייר בכל החנות באופן מובנה ונעים, ומובילים אותו בין המוצרים עד ליעד הסופי שהוא כמובן עמדת המכירה.

הדגשת מוצרים נבחרים בתוך החנות
לאחר שנוצר חלל הרמוני וזורם ניתן לבחור במספר מוצרים נבחרים, כמו מוצרים חדשים, מוצרים במבצע, מוצרים מבוקשים או מוצרים שרוצים לעודד את מכירתם, ולהעמידם בחלל באופן בולט וייחודי. ההעמדה תמשוך את תשומת לב הקונה ותייחד אותם מכלל המוצרים האחרים. את ההעמדה הזו ניתן לבצע בעזרת :
• מתקני תצוגה ייחודיים ומתקדמים בהתאמה אישית לצרכי החנות, ושימוש במתקנים יפים, מעוצבים וחכמים לצורך משיכת תשומת הלב למוצר
• מתן מרחב גדול יחסית למוצר והעמדתו במקומות מרכזיים וייחודים בחנות, כדוגמת מרכז החנות, הכניסה אליה, ליד הקופאית, על קיר שלם או תלוי באוויר.
• לתת דגש על מוצר מסוים על ידי העמדתו במספר מקומות בחנות, וכך לגרום לו לחלחל לתודעת הלקוח.
• דגש על נקודות חשובות בחנות

בכל חנות קיימות נקודות משמעותיות יותר התורמות להנעת הלקוח לפעולה, ומעלות את הסיכוי שירכוש את המוצר. נקודות אלו כוללות:
• עמדת המכירה – זהו זמן בו הלקוח חסר מעש, ממתין לתורו ומחפש אחר גירויים שיעניינו אותו. כמו כן, לקופאית בעמדה יש קשר ישיר עם הלקוח ויכולת לשכנע אותו לרכוש מוצר נוסף שניצב לידה.
• חלון ראווה וכניסה לחנות - נקודות שמושכות את תשומת ליבם של עוברים ושבים.
• מרכז החנות - נקודה הנראית כמעט מכל מקום בחנות, שלידה עוברים מרבית הלקוחות שנכנסו.
• חדר מדידה בחנויות בגדים - מקום בו הלקוחות נוקטים פעולה ומתעניינים במוצרים נוספים שיתאימו להם.

קבלת סיוע מקצועי בבחירת מתקני תצוגה לחנויות
למעשה, השוק מציע מגוון רחב ביותר של מתקני תצוגה לחנויות בשלל סוגים, גדלים, סגנונות ואיכויות. לכן, על מנת לבחור במתקנים הנכונים שישפיעו באופן ישיר על מיתוג העסק והיקף מכירותיו, מומלץ לפנות לחברות מקצועיות בתחום. מדובר בחברות המתמחות במתן פתרונות תצוגה לעסקים, אשר יסייעו לכם בהתאמה מושלמת של המתקנים עבור החנות שלכם.

מוצרים שיכולים לעניין אותך:

ביתן סימה

 
למידע נוסף >>

ביתני פופ-אפ

 ביתני פופ-אפ מ
למידע נוסף >>

טראסקל

 
למידע נוסף >>

הדפסה על זכוכית - ציפוי זכוכית

ציפוי זכוכית דקורטיב
למידע נוסף >>

משרדי נתגז הרצליה


למידע נוסף >>

Digimura 1.1 BRUT

A rugged, sand-blast
למידע נוסף >>

מיני פופ אפ


למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה