צרו קשר 03-5371722

קירות תצוגה ניידים DIY- ה´איקאה´ של מתקני התצוגה לתערוכות

כשמשתתפים בכנס או תצוגה ומתכננים להעמיד ביתן צריך לאזן בין שתי שאיפות, האחת היא להעביר את המסר שלנו באופן המכובד והמרשים ביותר והשנייה היא לעשות זאת בהוצאה מינימאלית, במיוחד אם אנו סבורים שלא נוכל לשתמש במערך שנקים שוב. אילו רק הייתה אפשרות להרכיב קירות תצוגה בעצמנו, מן ערכה ורסטילית איתה אפשר ליצור במהירות קירות תצוגה בגודל הרצוי, קירות יציבים ומכובדים שניתן גם לפרק בקלות, לשאת ממקום למקום, להשתמש בחלקים שוב ושוב . . .  תשמחו לשמוע שאנו בארטדיזיין יודעים לספק לכם בדיוק את זה.
קירות טראס-קל, פתרון חסכוני שמשדר רצינות 
ערכת cross wire, או בשמה העברי טראס-קל, להקמת מתקני תצוגה היא כה פשוטה לשימוש עד שכל ילד יכול ליהנות ממנה ממש כמו ממשחק הרכבה, לא מאמינים? תראו בעצמכם -
אלה המקימים מתקני תצוגה דרך קבע, בתדירות כזו או אחרת, יכולים לרכוש ערכה. אלה המחפשים פתרון משתלם לאירוע חד פעמי יכולים לשכור ערכה כזו. בדיוק כמו פופאפים ורולאפים, על גבי המסגרות שתרכיבו תמתחו את הכרזות שנכין עבורכם. בתום התצוגה ניתן לגלגל הכול ולשמור לשימוש חוזר.

בארטדיזיין אנו עמלים דרך קבע למצוא עבורכם פתרונות מתקדמים לכל צרכי שילוט פנים ושלטים למשרד כמו גם לזמנים בהם אתם יוצאים לשטח וצריכים להציג באופן שיווקי ומשכנע. גם אם תחרשו את אולמות התצוגה של איקאה הלוך וחזור לא תמצאו פתרונות מהירים, קלים, מרשימים וזולים יותר מאלה שאתם יכולים ליצור במו ידיכם תוך שימוש בערכת טראס-קל.

גמישות מרבית, חוזק ומראה מרשים
ערכת טראס-קל, אותה כאמור אפשר לרכוש או לשכור, מאפשרת לכם להקים במהירות קירות תצוגה ניידים בכל גודל הדרוש לכם, גבוהים יותר או פחות, רחבים או צרים, הכול בהתאם למקום העומד לרשותכם והאופן בו בחרתם להדפיס על היריעות, שיכולות להיות עשויות מגוון חומרים. 
כאמור, הרכבת הקירות היא פשוטה בתכלית, תוך דקות תביטו בגאווה על ביתן התצוגה שהקמתם במו ידיכם, על הכרזות המעוצבות בקפידה והמודפסות באופן מושלם. כל מי שמשתתף באירוע בו הוא מציב מתקני תצוגה מכל סוג שהו חייב לוודא לא רק שהכרזות ומוצרי השיווק הם נאים ואיכותיים אלא גם שהתשתית עצמה, הקירות, המסגרות והמתקנים יוצרים רושם שמדובר בחברה רצינית, יעילה ומקצועית.

קל, מהיר, איכותי ומשתלם
בארטדיזיין אנו יודעים להציע לכם פתרונות כוללים לצרכי התצוגה שלכם. הקמת קירות וביתני תצוגה במו ידיכם תוך שימוש בערכת טראס-קל שהיא רק נדבך אחד. אצלנו תוכלו להצטייד בכל פריט מודפס הנחוץ לכם, היריעות המודפסות אותן תמתחו על גבי קירות התצוגה, מתקנים אחרים כגון רולאפים ופופאפים, על הכרזות שתציגו באמצעותם ועוד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה הקשורה בקירות תצוגה ניידים, נשמח לספר לכם על כל האפשרויות, לייעץ ולעזור לכם לבחור בפתרונות המתאימים לכם ביותר. 


מוצרים שיכולים לעניין אותך:

קאפות

הדפסה על קאפה ה
למידע נוסף >>

מדבקות רצפה קורונה

מדבקות רצפה לשמירת מ
למידע נוסף >>

מתקני פופ אפ 3X2

קיר תצוגה אידיאלי לת
למידע נוסף >>

מעמד לקטלוגים

מעמדים לקטלוג שולחני
למידע נוסף >>

MODU-119

  2 sided open
למידע נוסף >>

דגל טיפה

 
למידע נוסף >>

MODU-124

  3 sided open
למידע נוסף >>

 

שלח לחבר

שם החבר:

דואר אלקטרוני של החבר:

השם שלך:

הדואר האלקטרוני שלך:

תוכן הפנייה:

הכנס את התווים המוצגים בתמונה:

 

רשמו אותי לnewsletter ועדכנו אותי במוצרים חדשים

* שדה חובה